Užijte si odpoledne s dinosaury
KDY: Pátek 15. října od 16 hodin
KDE: Oblastní muzeum v Děčíně
ZA KOLIK: 50 korun

Zábavné páteční odpoledne pro děti i dospělé můžete prožít v pátek 15. 10. od 16 do 20 hodin v děčínském muzeu na výstavě Cesty do pravěku aneb Ve stopách Zdeňka Buriana. Během odpoledne na návštěvníky čekají komentované prohlídky autorem výstavy, četba ukázek z literatury o pravěku, tvůrčí dílničky, hledání dinosaurů na muzejním nádvoří za drobnou odměnu či fotokoutek s pravěkou lvicí v životní velikosti. Drobné občerstvení v podobě kávy a nealkoholických nápojů bude zajištěno.

Knihovna zve na pohádku
KDY: neděle 17. října od 15 hodin
KDE: Městská knihovna, Děčín
ZA KOLIK: 50 korun dítě, doprovod zdarma

Děčínská knihovna zde na Pohádku Františka Hrubína O Malence. Pohádka je přebásněná Markou Míkovou, v podání Renáty Kubišové a Kristýny Skalické. 

Rumburské kino promítá film Venom 2: Carnage přichází
KDY: Neděle 17. října od 19 hodin
KDE: Kinosál DK Střelnice, Rumburk
ZA KOLIK: 130 korun

Rumburské kino promítá v neděli večer nový americký film Venom 2: Carnage přichází. Na filmová plátna se vrací Tom Hardy jako Venom, jedna z nejlepších a nejkomplexnějších comicsových postav společnosti Marvel. Vstupenky stojí 130 korun.

Kamenice hostí MČR v boxu školní mládeže
KDY: pátek 15. října až neděle 17. října
KDE: Dům Kultury Česká Kamenice
ZA KOLIK: Dospělí 70 korun, děti 20 korun

Box club Česká Kamenice pořádá ve spolupráci s městem Česká Kamenice a Domem kultury Mistrovství České republiky v boxu školní mládeže. V pátek jsou od 15 hodin vyřazovací boje, v sobotu od 14 semifinálové boje a v neděli v 9:15 nastupují finálové dvojice a v 9:30 začnou finálové boje.