Vydejte se na stezku odvahy
KDY: pátek 10. září od 19 do 22 hodin
KDE: Zámek Děčín

Dům dětí a mládeže v Děčíně připravil pro děti zajímavou akci. V pátek od 19 do 22 hodin bude v zámku a podzámčí probíhat stezka odvahy. Vydejte se v pátek večer na zámek a děti vezměte s sebou.

V Rumburku proběhne dámská burza
KDY:
KDE: Dům kultury Střelnice, Rumburk
ZA KOLIK: zdarma, poplatek za prodej 50 korun

Pokud máte doma nějaké oblečení, které nenosíte a chcete jej poslat dál, můžete se vydat na dámskou burzu. Pokud chcete prodávat, tak kontaktujte Andreu Bartůňkovou na telefonním čísle 776 583 348, dá vám detailní informace. Vstupné se na tuto akci neplatí, možnost prodeje je zpoplatněna částkou 50 korun.

Klub Českých turistů pořádá 42. ročník stezky odvahy
KDY: sobota 11. září od 7 hodin
KDE: start u koloniálu Brtníky, Rumburk
ZA KOLIK: 20 korun

Klub Českých turistů ve spolupráci s Rumburkem a Starými Křečany pořádá 42. ročník Stezky odvahy. Jedná se o pěší turistickou akci pro rodiče, prarodiče i děti v délce 8 kilometrů. Stezka vede oblastí Labských pískovců a Českého Švýcarska. Na trase je značení a kontrolní body s razítky. Cíl je v osadě Kopec, v turistické základně KČT Rumburk. 

Rogalo DC pokračuje
KDY: neděle 12. září od 15 do 18 hodin
KDE: Smetanovo nábřeží, Děčín

Tradiční hudební akce v Děčíně proběhne i tento víkend. Znovu se můžete těšit na kvalitní hudbu, která vás pobaví a některé i roztančí. Rogalo DC proběhne v neděli od 15 do 18 hodin na Smetanově nábřeží v Děčíně. 

Zajděte do kina na film Zhoubné zlo
KDY: sobota 11. září od 20 hodin
KDE: kino Sněžník, Děčín
ZA KOLIK: 130 korun

Děčínské kino Sněžník v sobotu večer od 20 hodin promítá kriminální drama Zhoubné zlo.  James Wan se vrací ke svým žánrovým kořenům příběhem o dívce Madison, kterou paralyzují neustávající vize strašlivých vražd, které bohužel mají daleko k obyčejným snům.