deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Právě teď

Unikum pro Most: V české repre jsou čtyři hráčky, fanoušci žijí MS v házené. Nehoda uzavřela dopravu na dálnici D2: Směr na Brno zablokovala srážka kamionů.
Vánoční trhy v centru Prahy začnou v sobotu: Program nabídne i Václavské náměstí.
Případ pašování kokainu a hašiše za miliardy: Jde k soudu. Policie zatýkala v 9 zemích EU. Jeden z hlavních obviněných, Vilém Kováč, je na útěku.
Studium na střední škole: Zájemci o něj budou moci zřejmě podávat tři přihlášky místo dvou s vyznačením svých preferencí. Senát to schválil.
Autobus se studenty sjel do příkopu: Nehoda se stala na Šumpersku. Cestující rozbili okna, aby se dostali ven. Dva studenti jsou zraněni.
Sněžení ztěžovalo dopravu na Vysočině od včerejška: Policie vyjížděla ke 34 nehodám.
Pomohl Toxi tým: Drogová scéna na Jihlavsku přišla na pár let o dalšího dealera.
Dárce orgánů v průměru pomůže 3 až 4 pacientům: Zásadní je koordinace odběru, řekla dnes transplantační koordinátorka IKEM Eva Pokorná.
U planetária v Budějovicích se topil muž: Záchranáři mu už nedokázali pomoci. Nejistota kolem cen paliv: Ruská výjimka končí, Češi si možná za benzin připlatí.
Plány družstevní sítě COOP: Rozvíjí automatizované prodejny a také kavárny.
Sbormistr z Prahy zneužíval chlapce: Soud mu nepravomocně uložil čtyři roky vězení, ústavní sexuologické léčení a desetiletý zákaz práce s dětmi.
Rodičovský příspěvek se zvýší na 350 tisíc: Senát to schválil. Nárok na vyšší příspěvek mají mít jen rodiče nově narozených dětí. Peníze pro domácnosti i obce: Stát láká na komunitní energetiku novou dotací.
OECD zhoršila výhled růstu globální ekonomiky: Na letošní rok jej zhoršila na 2,9 %, zatímco dosud počítala s tříprocentním růstem.
Sněmovna opět debatuje o rozpočtu: Čeká ji hlasování o stovce úprav. Rozpočet počítá se schodkem 252 miliard korun.
Black Friday na internetu: Češi utratili podobně jako loni sedm miliard korun.
Jednání o prodloužení příměří v Gaze pokračují: Spekuluje se o čtyřech dnech.
Provoz na D1 ve směru na Prahu: Po nehodě čtyř kamionů u Humpolce byl po více než 11 hodinách částečně obnoven, a to kolem 10:30 hodin.
V Dubaji začíná konference COP28: Svět čelí nepříznivým klimatickým trendům.
Výroba funkčního prádla: Strakonická textilka Moira dodala oblečení pro izraelské vojáky.
Lvi přivítají hvězdnou Civitanovu: Spoléháme se na fanoušky, zní z kabiny.
Návrh státního rozpočtu na příští rok: Vládní koalice podpoří zhruba deset drobnějších pozměňovacích návrhů.
Digitální podoba osobních dokladů: Lidé se jí zřejmě budou moci prokazovat českým úřadům. Schválila to Poslanecká sněmovna.