deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Právě teď

Volejbalisté postoupili v evropském poháru: Karlovarsko doma s finskou Sastamalou vyhrálo 3:0. Kladno zvítězilo 3:1 na sety s klubem Radnik Bijeljina.
Český skialpinista zemřel na Slovensku: Podle horské služby na sjezdovce na Štrbském plese narazil do překážky pod sněhem.
Poslanci hlasují o státním rozpočtu: Poslanci začali hlasovat o podobě návrhu státního rozpočtu na příští rok se schodkem 252 miliard Kč.
Nymburk znovu vede ligu: Nymburští basketbalisté zvítězili v dohrávce 10. ligového kola v Ostravě jednoznačně 93:59 a vrátili se do čela tabulky.
Česko poskytne dar pro Ukrajinu: Do svěřenského fondu NATO na nevojenskou pomoc pro Ukrajinu Česko poskytne dar až do výše 2,5 milionu eur.
Papežův zdravotní stav je stabilní: Plicní zánět spojený s dýchacími potížemi však přetrvává, informoval Vatikán.
Autodopravci budou blokovat hranice: Na Slovensku ohlásili časově neomezenou blokádu hraničního přechodu s Ukrajinou kvůli levné ukrajinské konkurenci.
Budování strategické infrastruktury bude snazší: Senát schválil zákon o budování strategické infrastruktury.
Vláda schválila rozpočet pro letectvo: Na udržení a rozvoj českého nadzvukového letectva bude do roku 2036 vyčleněno 215,8 miliardy korun.
Odvody těžařů stoupnou: Odvody těžebních firem v příštích letech o jednotky procent vzrostou. Vláda schválila navýšení úhrad.
Kandidáti na zimní olympiádu: K ZOH v roce 2030 má nejblíže Francie, pro rok 2034 Salt Lake City.
Fiala bude jednat s lékaři: Na schůzce s lékaři se bude premiér Petr Fiala snažit situaci odblokovat.
Vláda schválila změnu u soudů: Plán ministerstva spravedlnosti na výrazné omezení soudních přísedících z lidu dnes schválila vláda.
Národní rozvojová banka posílí svůj kapitál: Česká exportní banka se stane dceřinou společností Národní rozvojové banky.
Spor o financování veřejné dopravy: Ve sporu Kladna o placení veřejné dopravy soud podpořil Středočeský kraj.
Mladíka zatkli kvůli terorismu: V Německu zatkli 15letého mladíka podezřelého z přípravy teroristického útoku.
Hasiči zasahovali u požáru mikrobusu: Jednotky dnes ráno vyjely k požáru vozidla do Mladých Buků.
Biatlonistky byly ve štafetě šesté: Voborníková, Jislová, Davidová a Charvátová skončily šesté v závodě Světového poháru v Östersundu.
Vlak srazil člověka: V úseku Český Těšín - Chotěbuz je po nehodě omezený provoz.
Nevýhodná koupě piva: Objednat si 0,4 litru piva je pro zákazníky restaurací nejméně výhodné.
Hamás propustil další rukojmí: Palestinské hnutí tvrdí, že propustilo dvě zadržované Rusky.
Liberty Ostrava požádala o ochranu před věřiteli: Huť ke konci října dlužila tři miliardy. Chystá plán restrukturalizace.
Na Ukrajině padl další ruský generál: O smrti generál-major Vladimira Zavadského informovala organizace sdružující absolventy vojenské školy.
Senát zvolil tři členy Rady ČT: Nejvíce hlasů v prvním kole získala Chmel Denčevová, a to 45 ze 78. Procházkovou volilo 43 a Fištejna 42 senátorů.
Práce na D3 ovlivní dopravu jen málo: Bourání části D3 kvůli železničnímu tunelu bude mít na řidiče malý dopad, sdělil ministr Kupka.