deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Právě teď

Fiala hodnotí jednání s lékaři pozitivně: Premiér se dohodl na objemu peněz na navýšení platů. Nabídl 9,8 miliardy Kč z úhradové vyhlášky.
Meta čelí stížnosti v Evropě: Evropská spotřebitelská organizace uvedla, že placené verze Facebooku a Instagramu porušují zákony EU.
Poděbradskou školu napadl hacker: Odcizil z něj citlivé údaje a mailem vyhrožuje řediteli, požaduje miliony v bitcoinech.
Černochová se setkala s Kaliňákem: Ministři obrany jednali o průmyslové spolupráci či pokračování ochrany vzdušného prostoru SR.
ČEPS může koupit NET4GAS: Úřad pro ochranu hospodářské soutěže povolil akvizici, která nemá přesáhnout pět miliard korun.
Češi mohou startovat na OH: Předsedové ČOV a ČPV a prezident Petr Pavel dnes podepsali přihlášku.
Odsouzen za vyhrožování nožem: Podnikatel z Jihlavska si chtěl s nožem v ruce vynutit majetkové vyrovnání, od soudu dostal podmínku.
Čechy viní ve Skotsku ze znásilnění: Čtyři české občany podezírá policie ve Skotsku v případu znásilnění 16leté dívky.
Pellegrini pozval i český parlament: Šéf slovenské Národní rady pozval vedení Poslanecké sněmovny do Bratislavy.
Státy jednaly o dodávkách ropy: OPEC+ dosáhla předběžné dohody o dodatečném snížení dodávek ropy na trh o více než milion barelů denně.
Nehoda omezila provoz v Lázních Bohdanči: Ve městě se střetla dvě osobní auta, jedno z vozidel skončilo na boku.
Rusko označilo LGBTQ za teroristy: Ruský Nejvyšší soud uznal Mezinárodní hnutí za teroristickou organizaci.
Provoz se přesunul na jinou hranici: Rozhodnutí Finska uzavřít hraniční přechody s Ruskem už o čtvrtinu zvýšilo provoz na estonsko-ruské hranici.
Nejvíce dopravních nehod je v Praze: Průměrně se stane více než 19 000 dopravních nehod ročně.
Výrazně teplý rok: Letošní rok bude asi nejteplejší v dějinách, prosinec to neovlivní. Lidstvo čekají další požáry a záplavy.
Ed Sheeran vystoupí v Hradci Králové dvakrát: Produkční společnost FKP Scorpio proto přidala druhý samostatný koncert, a to o den později 28. července.
Fotbalisté si polepšili v žebříčku: Čeští fotbalisté se v žebříčku FIFA posunuli o dvě pozice na 39. místo.
Příprava pohřbu Karla Schwarzenberga: Do katedrály sv. Víta bude vstup jen s pozvánkou, oznámilo Pražské arcibiskupství. Venku bude velká obrazovka
Ceny energií vzrostou: Regulovaná část ceny elektřiny v příštím roce meziročně vzroste o 65,7 procenta, u plynu o 38,8 procenta.
Důvěra lidí ve státní instituce: Ústavnímu soudu důvěřují asi tři pětiny lidí, prezidentovi Petru Pavlovi pak 52 procent Čechů.
V Dubaji začala klimatický konference: Přijeli světoví státníci i desítky tisíc hostů.
Dluhy českých domácností se zvýšily: Dluhy českých domácností u bank v říjnu meziměsíčně stouply o 9,3 miliardy korun na 2,24 bilionu korun.
Začíná lyžařská sezona: Vlekaři spustili sněhová děla, pro běžkaře se upraví tratě.
Česko čeká výrazné stárnutí: Do půlky století může počet lidí nad 65 let růst z 2,2 na 3,1 milionu.
Míra inflace v eurozóně klesla: Míra inflace v eurozóně v listopadu překvapivě klesla o půl procentního bodu na 2,4 procenta.