Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Řecká policie zatýkala po lesním požáru: Zadržela 13 osob z jachty kotvící u ostrova Hydra. Viní je, že odpalováním petard zapálili jediný borový les na ostrově.
Američtí policisté zabránili vraždě dětí: Zasahovali na pláži v Connecticutu, kde se muž pokoušel dvě děti utopit. Útočníka zadrželi, oběti jsou v nemocnici.
Ozbrojenci vraždili v Demokratické republice Kongo: Při útocích ve vsích na východě země zabili mačetami a střelnými zbraněmi přes dvacet lidí, uvedly úřady.
Rusové se přeskupují v Charkovské oblasti: Z okolí Vovčansku stahují část svých sil, aby mohli doplnit ztráty z bojů, uvedla ukrajinská armáda.
Belgičané mají na Euru první vítězství: Rumuny porazili 2:0, všechny týmy ve skupině mají po třech bodech.
V Piešťanech hořel hotel Eden: Z národní kulturní památky policisté a hasiči evakuovali hosty, nikdo nebyl zraněn.
Do Brna dorazil Trutnovský drak: Dvoudenní cesta z městských slavností připomněla pověst o původu vycpaného ještěra v průchodu brněnské Staré radnice.
Policisté vyšetřují vraždu v Otrokovicích: Zadrželi ženu středního věku, který napadla nožem svého druha, ten na místě zemřel.
Japonský císař přistál v Londýně: Panovník Naruhito zahajuje třídenní státní návštěvu Velké Británie, přivítá ho král Karel III.
V rybníku na jihu Slovenska tonuli dva lidé: Záchranáři v Hrušově vytáhli ženu, muž se jim už nalézt nepodařilo. Oba měli být pod vlivem alkoholu.
Egypt zakročil proti cestovám: Kvůli smrti stovek poutníků do Mekky přišlo o licence šestnáct firem, manažeři čelí trestnímu stíhání.
Letiště v Č. Budějovicích přišlo o letní destinace: Letecká společnost Smartwings zrušila odlety zájezdů do Tunisu a na Mallorcu, další postup sdělí klientům cestovky. Hasiči zachraňovali vodáky na Olomoucku: Z rozbouřené řeky Moravy vyprostili dvě skupiny, celkem 10 osob, z toho pět dětí. Všichni byli podchlazení, nezranění.
Patrik Schick je zraněný: Český útočník půjde v neděli na magnetickou rezonanci, jeho start ve středu proti Turecku je velmi nejistý.
Novak Djokovič míří do Wimbledonu: Srbský tenista oznámil cestu do Londýna 17 dní po operaci kolene, zda nastoupí v turnaji není ještě jisté.
Portugalci na Euru postupují do osmifinále: Ve svém druhém utkání ve skupině porazili v Dortmundu Turecko 3:0.
Česká řidička zahynula ve Švýcarsku: Ženu zasáhl kámen odhozený protijedoucím kamionem v kantonu Neuchatel na západě země.
Plavkyně Barbora Seemanová má třetí medaili: Česká reprezentantka na ME v Budapešti po dvou titulech brala překvapivý bronz v polohovém závodě na 200 metrů.
Výbuch auta v Chorvatsku probírají sousedi: Tragický incident zřejmě zasáhl rodiny z pražské Vinoře.
Capri dočasně zakázalo přístup turistům: Správa italského ostrova reaguje na výpadek dodávek vody, pracuje na nápravě a dílčím uvolnění omezení.
Bouřky přinesly velké kroupy: Během prudkých dešťů v pátek dosahovaly velikosti až 8 centimetrů, vítr v nárazech až 100 km/h, uvedli meteorologové.
Patrik Schick je kanonýrem národního týmu: Brankou proti Gruzii se šestou trefou stal historicky nejlepším střelcem české reprezentace na Euru.
Slon udupal turistku v Zambia: 64letá Američanka vypadla z auta na safari, podle úřadů jde o druhé podobné úmrtí v tomto roce.
Požár na tureckém venkově zabíjel: Než hasiči dostali pod kontrolu živel v zemědělské oblasti na hranici se Sýrií a Irákem zemřelo nejméně 12 lidí.
Lezec Adam Ondra má nominaci do Paříže: I v druhém kvalifikačním závodu v Budapešti postoupil do finále a tím si zajistil letenku do Paříže.