Pomohla jim k tomu prohra Boru s Břeclaví. Jedny z posledních zápasů měly na programu i oba druholigové týmy SKST a rezerva mužů v Krajském přeboru.

Extraliga žen

TTC Litoměřice A – SKST Děčín 6:4. V případě výhry měly hostující ženy účast v extralize jistou, jenže krok vydržely se soupeřkami držet jen do stavu 3:3. pak přišly tři údery domácích žen a Děčín musel čekat jak dopadne duel v Boru. Po zjištění, že Bor prohrál vypuklo v děčínském táboře nadšení – extraliga je zachráněna. Body: Ságlová 3, Drobná a Fousková 2 – Z. Dyškantová 2,5, Rambousková 1, Meidlová 0,5

2. liga žen

SKST Děčín B – TTC Ústí n. O. 7:3. Hostující tým dvakrát v úvodu vedl (1:0 a 2:1), to ale bylo jediné vedení ústeckého celku. Domácí ženy pak už soupeřkám nedaly šanci.

Body: Polanská 3, J. Dyškantová 2, E. Hojková 2, J. Schneiderová 0 – Kapounová 2, Javůrková a Moravcová 0,5.

SKST Děčín B – Loko Pardubice 4:6. Očekávalo se vyrovnané utkání a předpoklady se potvrdily. Chleba se lámal až za stavu 4:4, další dvě dvouhry vyhrály pardubické hráčky a bylo vymalováno. Body: J. Dyškantová 2,5, Polanská 1, E. Hojková 0,5, J. Schneiderová 0 – Utíkalová 3, Dočkalová 2, Nová 1.

I přes tuto porážku se béčko SKST udrželo mezi družstvy, které si to rozdají v play – off o konečném vítězi 2. ligy. Postavení v tabulce rozhodlo, že se Děčanky utkají s družstvem SK Dobré B.

2. liga mužů

Děčínské áčko mužů zajíždělo oslabené, opět pouze ve třech do Čakovic a Prahy a v obou zápasech dostal Děčín pořádně na frak.

Avia Čakovice – SKST Děčín 10:1. Elizza Praha – SKST Děčín 10:2.

KP 1 mužů

Zatím co v prvním duelu se o konečném výsledku rozhodovalo až v posledních utkáních ve druhém uštědřili hráči SKP děčínské rezervě kanára.

Litvínov B – SKST Děčín B 10:8. SKP Ústí n. L. – SKST Děčín B 10:0.