1. liga žen

SKST Děčín A – SKST Teplice 10:0. Od samého začátku nenechaly děčanky nikoho na pochybách kdo ovládne zápas. Domácí tým proměnil utkání v exhibici a dovolil soupeřkám uhrát pouhé 4 sety. Za Děčín: Z. Dyškantová a Rambousková 3,5, Meidlová 3.

2. liga žen

TTC Litoměřice B – SKST Děčín B 6:4. Hned na úvod prohrály děčanky čtyřhru, ale toto manko se jim podařilo zásluhou Klihavcové, která porazila Špačkovou vymazat a stav byl 1:1. Následně však hráčky Litoměřic vyhrály tři utkání v řadě a ujaly se vedení 4:1. Za tohoto stavu se podařilo Děčankám opět bodovat a to když Dyškantová porazila Špačkovou a snížila na 4:2. Litoměřické hráčky však nechtěly přijít o body a další sérií tří výher v řadě rozhodly o vítězi utkání. Za Děčín: J. Dyškantová, Klihavcová a Šámalová 1.

Divize muži

SKST Děčín B – Severotuk Ústí nad Labem B 0:10. V dohrávce přivítala mužská rezerva na svých stolech vedoucí celek tabulky a ten nedal svému hostitely žádnou šanci. Sestava Děčína: Z. Dyškantová, Rambousková, Svěchota a Rambousek.

Turnaje

Starší žáci. V děčínské hale se konal bodovací turnaj starších žáků a barvy domácího oddílu hájili Hrouda, Endlicher, Vojtíšek, Dusík, Babička, Matasová, Schneiderová a Tučková. V kategorii chlapců se domácím hráčům nepodařilo projít do hlavní soutěže a museli se spokojit se soutěží útěchy, kterou však ovládli. Na 1. místě skončil Endlicher a na 2. místě Dusík. Hrouda, Vojtíšek a Babička vypadli ve druhém kole. V kategorii dívek však nepustily domácí hráčky nikoho na stupně vítězů a obsadily první tři místa. Konečné pořadí dívek tak bylo: 1. Matasová, 2. Schneiderová, 3. Tučková.

Junioři. Do děčínské haly se sjeli i junioři. Pro malý počet hráček se utkaly na tomto turnaji juniorky a junioři dohromady s konečným výsledkem: 1. Gryga (Žatec), 2.Svěchota (Děčín), 3. Pek (Žatec), 4.Šámalová (Děčín).

Mladší žáci. Krajský bodovací turnaj se konal v Mostě a Děčín reprezentovali Janeček, Dusík a Tučková. Janeček a Tučková obsadili ve dvouhře konečné 3. místo, Dusík skončil na 5. – 8. místě.

Ve čtyřhře obsadila Tučková společně s Růžencovou (Klášterec) a Dusík s Hervertem (Litoměřice) konečná třetí místa.