Zatímco druholigové ženy na stolech svých soupeřek nezaváhaly a přivezly dvě výhra, třetiligovým mužům se nedařilo a přijely s prázdnou.

II. liga žen

Děčínská rezerva žen zajížděla v sobotu k dalšímu dvoj utkání do Ústí nad Orlicí a Chrudimi. Nejprve se utkala s družstvem TTC Ústí nad Orlicí B a od samého začátku byla v utkání ve vedení. Na úvod po boji přehrála ve čtyřhře T. Hojková s J. Dyškantovou domácí dvojici Javůrková, Bezdíčková 3:2. Pak byly ve dvouhrách úspěšné postupně Nováková, T. Hojková i J. Dyškantová a Děčín rázem vedl 4:0. Poté se dočkaly i domácí hráčky, za které snižovaly Moravcová, která 3:0 přehrála Novákovou a Kapounová, která také 3:0 přehrála J. Dyškantovou. Toto však byly poslední body domácích, neboť do konce utkání bodovaly už jen Děčanky.

Ve druhém utkání se děčínské ženy představily na půdě nováčka soutěže v Chrudimi, kde se utkaly s družstvem KST Linea. I v tomto utkání se Děčanky ujaly vedení po čtyřhře, když Nováková s T. Hojkovou přehrála 3:1 domácí hráčky Budinskou s Vránovou. Na 3:0 pro Děčín následně zvyšovaly náskok Nováková a T. Hojková. Za domácí pak následně zabojovala Vránová, která 3:1 přehrála J.Dyškantovou a snížila na 3:1. Děčanky však nechtěly ani z tohoto utkání odjet s prázdnou, zabojovaly a vítězstvími Novákové a J. Dyškantové získaly pátý uklidňující bod. Jiskřičku naděje vykřesala pro domácí hráčky opět Vránová, která 3:0 přehrála střídající Polanskou, ovšem další tři utkání opět ovládly děčínské hráčky a suverénně si dokráčely pro další výhru na půdě soupeře.

Výsledky

TTC Ústí nad Orlicí B – SKST Děčín B 2:8. Body Děčína: T. Hojková 3,5, J. Dyškantová 2,5, Nováková 2.

KST Linea Chrudim – SKST Děčín B 2:8. Body Děčína: Nováková 3,5, J. Dyškantová 2, T. Hojková 1,5, Polanská 1.

III. liga mužů

K prvnímu utkání uplynulého dvoukola zajíždělo děčínské áčko na stoly Aš Mladá Boleslav B a do utkání vstoupili rozpačitě. Hned na úvod obě děčínské dvojice prohrály čtyřhru a následně Rambousek se Serbusem 3:0 a Matas s Nešněrou 3:1 a tím byl stav 4:0 pro domácí. Snížit na 4:1 se za děčínské hráče podařilo Tatušovi, který 3:1 přehrál Fuku. V dalších třech utkáních, ale opět bodovali jen domácí hráči a stav byl 7:1 pro domácí. Na 7:2 ještě stačil snížit opět Tauš, který hladce 3:0 přehrál Jindru. To však byl poslední bod pro děčínské muže, neboť následná tři utkání vyhráli domácí a tím i celé utkání.

Ve druhém duelu byli děčínští muži hosty celku z Bělé pod Bezdězem, který zápas jasně ovládl a hladce vyhrál.

Výsledky

Aš Mladá Boleslav B – SKST Děčín 10:2. Body Děčín: Tauš 2, Rambousek, Matas a Matušek 0.

TTC Bělá pod Bezdězem – SKST Děčín 10:1.