Extraliga žen

MSK Břeclav – SKST Děčín 6:0. K úvodnímu utkání moravské mise zajížděly děčínské ženy na půdu lídra tabulky MSK Břeclav a utkání mělo jednostranný průběh. Hráčky Břeclavi, ostřílené mezinárodními zkušenostmi, nedaly soupeřkám z Děčína šanci a hladce vyhrály.

Spartak Hluk – SKST Děčín 6:0. Ve druhém utkání se děčanské áčko představilo v Hluku, kde se utkalo s místním Spartakem. Ani v tomto utkání nedaly domácí hráčky hostujícímu týmu šanci a suverénně zvítězily.V obou zápasech hrál Děčín v sestavě: Z. Dyškantová, Rambousková a Meidlová.

II. liga žen

SKST Děčín B – TTC Litoměřice B 8:2. K prvnímu duelu přijelo do děčínské haly družstvo TTC Litoměřice B a očekával se vyrovnaný boj, neboť litoměřická výprava přijela s hráčkami, které nastupují i v extralize. Litoměřické stolní tenistky se také po vyhrané čtyřhře ujaly vedení 1:0, ale hned záhy se podařilo srovnat Novákové, která porazila 3:1 Prášilovou. Ještě jednou se hostující tým ujal vedení, a to když T. Hojková nestačila na Fouskovou. Od stavu 1:2, ale na děčínských stolech kralovaly jen domácí J. Dyškantová, Nováková a T. Hojková, které vyhrály sedm utkání v řadě a tím celé utkání 8:2. Body Děčína: Nováková a J. Dyškantová 3, T. Hojková 2.

SKST Děčín B – SKST Baník Most 9:1. Pak přijelo do Děčína poslední družstvo průběžné tabulky SKST Baník Most a od samého začátku měl děčínský tým převahu. V utkání nastoupila J. Schneiderová, která vystřídala Novákovou a svými výkony mile překvapila. Domácí hráčky získávaly jedno vítězství za druhým až do stavu 6:0, kdy J. Schneiderová prohrála 3:0 se Smíškovou. V dalších zápasech, ale opět bodovaly jen domácí hráčky a utkání tak skončilo 9:1 v jejich prospěch. Body děčína: T. Hojková a J. Dyškantová 3,5, J. Schneiderová 2

III. liga mužů

TTC Kladno – SKST Děčín 10:5. K prvnímu utkání se děčínští muži vydali do Kladna, kde se střetli s místním TTC a po vyhraných čtyřhrách se ujali vedení 2:0. Domácím se ale podařilo následně ve dvouhrách vyrovnat a to, když Zika porazil 3:0 Rambouska a Havlíček v pětisetové bitvě Matuška. Vedení pro děčínské získal Matas, jenž přehrál Mencla. Kladenští ale zabojovali a otočili na 4:3. Pak ještě Děčín vyrovnal na 4:4, od té doby už ale vedli jen domácí. Jiskru naděje pro hosty ještě jednou vykřesal Rambousek, který 3:0 přehrál Mencla a snížil na 6:5. To byl však poslední bod, který děčínští hráči získali. Domácí pak vyhráli čtyři zápasy v řadě a zvítězili tak v celém utkání v poměru 10:5. Za Děčín: Matušek, Rambousek a Matas 1,5, Tauš 0,5.

TJ Šanov – SKST Děčín 10:3. K dalšímu utkání zajíždělo áčko mužů na stoly vedoucího družstva průběžné tabulky TJ Šanov. I v tomto zápase si soupeři rozdělili body ve čtyřhře. Pak se domácí vítězstvím Voláka nad Rambouskem ujali vedení 2:1, jenže na 2:2 srovnal Matušek, který přehrál T. Cafourka. Domácí se pak utrhli na dvoubodové vedení, které ještě snížil Rambousek. Od stavu 4:3 už ale bodovali pouze domácí, kteří udělali sedmibodovou šňůru a vyhráli tak celé utkání 10:3. Za Děčín: Rambousek 1,5, Matušek 1, Tauš 0,5, Matas 0.