Náročná bahnitá trať prověřila všechny účastníky. Nejmladšímu jezdci Renému Hadari bylo šest let a nejstarším účastníkem byl nestárnoucí dvaašedesátiletý Jan Sviták se svojí čtyřtaktní Yamahou. Celkem bylo na závodech sedm motocyklových kubatur a atrakcí se stal závod čtyřkolek. Z Dolní Poustevny se tohoto závodu zúčastnil Michal Štěpánek a David Galbavý oba v kubatuře 85ccm.

V přestávce mezi tréninky a závody byla pro přihlížející děti a dospělé uskutečněna přednáška o motocyklovém sportu a její historii ve Šluknově.

Kvůli nepřízni počasí a v obavě o zdraví jezdců bylo rozhodnuto zrušit druhé rozjížďky, protože se i tak těžká trať pro některé závodníky stala nesjízdnou. Ale i tak pořadatelé děkují jezdcům i divákům za účast a těší se na podzimní závod ke kterému bude snad počasí ohleduplnější.

V neposlední řadě děkují městu Šluknov a sponzorům, bez jejichž pomoci by nebylo možno tento závod uspořádat a věří, že motocyklový sport , který má ve Šluknově dlouholetou tradici budou podporovat i nadále.

Výsledky:

Čtyřkolky – 1. Pavel Ventura, 2. Jan Stránský,3.Josef Drobeček

60ccm – 1. Jiří Bronec, 2. Petr Vejdělek, 3. Daniel Pokus

85ccm – 1. Vladimír Vejdělek, 2. David Galbavý, 3. Jiří Üblacker

125 ccm – 1. Jaroslav Langer, 2. Tomáš Suchánek, 3. Rostislav Schoř

Licence – 1. Daniel Oplt, 2. Pavel Kohút

Hobby – 1. Dominik Nezdara, 2. Pavel Tomeš, 3. Rostislav Neumann

Veteráni – 1. Richard Skrbek, 2. Jaroslav Jelínek, 3. Bedřich Belák

Autor: Jana Galbavá