Obě okrresní futsalové soutěže pokračovaly zápasy čtvrnáctého kola.

Okresní přebor

Prvního jarního vítězství se v „Kříženeckého lize“ dočkal Alcan když přehrál Tullamore Dew. Velmi se na své vítězství nad Notou natrápila Slovanka, která začátek zápasu pod dojmem jarních výkonů Noty podcenila a skóre otočila až z penalty dvanáct minut před koncem. Vyrovnaný zápas s nerozhodným výsledkem sehrály Santos s SČP.

Už druhou kontumaci v ročníku způsobila Dobrná. Tentokrát s Jamajkou která tak přišla lacino ke třem bodům. Toho využil Dece Computers a posunul se na třetí místo před Dobrnou.V zápase s Hezouny měl lehkou úlohu jelikož ti mají všechny své opory zraněné nebo v trestu. Hráčem Kola byl vyhlášen Tomáš Klinský (Alcan).

Santos - SČP 2:2 (0:1). Betyár, Majerík - Kvasníčka, Kus.

Slovanka - Nota 6:2 (2:2). Zdeněk Erneker 3, Jakubec 2, Husák - Vlčko, Havran.

Tullamora Dew - Alcan 2:5 (2:3). Zdeněk Čapek 2 - Klinský 2, Cempírek 2, Málek.

Dobrná - Jamajka 0:5 kont.

Dece Computers - Hezouni 11:2 (4:1). Cimrman 3, Martin Muller 3, Pavel Muller, Pechanec, Kluvanec - Hrubeš 2.

I. A třída

Ve futsalové I. A třídě - SCA Packaging lize se zamotává situlace v boji o druhé postupové místo. Díky zaváhání béčka Bílého Baletu zvýšilo Jílové náskok v čele, hlavně však DC Východ a Bělá která má o zápas néně snížily náskok Baletu. Vedoucí Jílové si poradilo s Malou Velení která statečně vzdorovala a odpadla až v závěru. Bělá vedla o poločase nad Studencem 2:0 aby soupeř po půli srovnal. Poté však Bělští futsalisté opět zabrali a šesti goly v řadě rozhodli zápas. Hráčem kola byl vyhlášen Stanislav Kočka (Pop Servis).

SCA Boletice - Pop Servis 3:6 (2:3). Martin Burian 2, Michal Burian - Marek 3, Kočka 2, Chvátal.

Denas Kr. Studenec - SK Bělá 1946 2:8 (2:0). Doxanský, Kurty - Veigend 4, Petr Murdych 2, Schroll, Beran.

R. Hvězda - B. Balet B 2:2 (1:0). Kremla 2 - Šupka, Zuček.

DC Východ - Boca Juniors 3:2 (1:0). Jakub Hloušek 2, Martin Kořínek - Vlk, Ambrož.

Rozmetadlo Malá Veleň - Autocentrum Jílové 2:9 (1:3). Rudolf Culek, Ivan Culek - Benát 7, Vlček, Huček.

Real CHrochvice - Gunners FC 0:7 (0:3). Bernát 2, Havlíček 2, Petr Špringel, Petr Šohaj, Skrvna.

1. Jílové 13 0 1 138:30 39
2. B. Balet B 11 1 2 67:30 34
3. DC Východ 10 1 3 72:42 31
4. Bělá 9 0 4 96:48 27
5. Kr. Studenec 9 0 5 58:50 27
6. R. Hvězda 5 2 6 54:54 17
7. Gunners 5 1 8 44:90 16
8. B. Juniors 5 0 8 59:48 15