ME Poreč

Veteráni z SK Děčín se zúčastnili dalšího velkého podniku a nejlépe si vedla Lenka Königová, která nejprve porazila ve své kategorii Italku hned v první minutě boční technikou na ipon. Pak narazila na Němku, která byla o 40 kg těší a prohrála na juko. Získala tedy titul vícemistr Evropy.

Velká cena Teplic

Do Teplic přijelo 188 závodníků z 19 oddílů a děčínský oddíl měl zastoupení v kategorii mláďat do 22 kg, kde se představili šestnáct startujících.

Mladé děčínské naděje zcela tuto kategorii ovládli a na stupních vítězů se seřadili takto: 1.místo Matěj Ledvinka, 2. místo Jakub Ledvinka a 3. místo Adam Střelka.

Josef Kokrhoun ve váze do 24 kg měl ve skupině 12 závodníků a získal krásné stříbro. Ve starších žácích Tomáš Hříbal obsadil třetí místo.

Litoměřice

I tady na litoměřickém turnaji mláďat si děčínští mladíci vedli velmi dobře. Ve váze do 22 kg byl Jakub Ledvinka zlatý a Matěj Ledvinka stříbrný. Stříbro vybojoval i Kokrhoun (do 24 kg). Adam König (do 40 kg) vybojoval zlato, Roman Marušák (do 32 kg) získal bronz a těsně za medailovým umístěním na 4. místě skončili Stružinský a Váša.

Most

Poslední akcí byl turnaj v Mostě, kde změřilo síly 121 mláďat z 14 oddílů. Děčínští se ani tady neztratili. Ve váze do 24 kg bojovali čtyři závodníci a 1. místo vybojoval Josef Kokrhoun, 2.místo Matěj Ledvinka, 3.místo Jakub Ledvinka. Ve váze do 40 kg získal zvítězil Adam König. V kategorii koťat ve váze do 21 kg byl Jakub Kříček druhý a ve váze do 23 kg Adam Střelka třetí