Juniorky

VSK Spartak Děčín – Veros Chomutov 3:0 (25:13, 25:22, 30:28). Trenér Herclík měl ve dvojutkání se soupeřem, který je vlastně společenství Chomutova se Žatcem, k dispozici jedenáct hráček.

Děčanky vlétly na soupeřky v prvním utkání solidním podáním a pestrou hrou na síti a soupeř první set prostě nestačil. Ve druhém a třetím setu už tio bylo o poznání vyrovněnější, a to hlavně kvůli tomu, že se Spartak doupouštěl laciných chyb a částečně mu odešlo i podání. Přesto si dokráčel pro výhru.

VSK Spartak Děčín – Veros Chomutov 3:1 (22:25, 25:20, 25:9, 25:19). Ve druhém zápase byl první set obrazem setu třetího z prvního zápasu, bohužel při osmi zkažených podáních vyzněl pro soupeře. Změny v děčínském táboře a hlavně větší soustředění přineslo ve druhém setu srovnání a v dalších dvou dějstvích už zase Spartak kraloval.

Sestava Spartaku Děčín: I. Zahálková, P. Sedlmaierová, Z. Kmochová, B. Rumlová, M. Matějková, K. Musilová, M. Sinerová, M. Dobrovolná, K. Šrajerová, V. Jiránková, T. Sigmundová .

Kadetky

VSK Spartak Děčín – VKV Čížkovice 3:0 (25:8, 25:14, 25:15) a 3:0 (25:11, 25:9, 25:15). Trenér Josef Herclik vystřídal v obou zápasech čtrnáct hráček a byl to vlastně dobrý trénink. Jen se opět v některých momentech projevil problém s trpělivostí a soustředění.

Mminivolejbal

Kvalifikace nejmenších nadějí byla v režii Děčína. Celkem 16 družstev se přihlásilo do přeboru Ústeckého kraje v minivolejbalu a družstva byla nasazena podle loňských umístění ( Děčín I – čtvrtý a Děčín II – osmý). Ve čtyřech skupinách pak dojde ke dvoukolové kvalifikaci s postupy a sestupy a až 3. kolo se boduje do přeboru.

1. liga: Teplice – první družstvo mladších mini žákyň nevědělo co je čeká a tak čekaly s obavami. Výsledek vyzněl nakonec až překvapivě lichotivě a jsou dále v elitní lize. Výsledky Děčína I: – VK Šanov Teplice 2:0 (25:16, 25:14), – SKP Ústí n. L. 2:0 (25:12, 25:10). – DDM Most 2:0 (25:8, 25:3).
2. liga: Jirkov – druhé družstvo mladších mini žákyň odjelo se snahou nespadnout do 3. ligy a povinnost splnila děvčata na dvě stě procent a nakonec dokonce postoupila do 1. ligy. Výsledky Děčína II: – VK Sever Žatec A 2:0 (25:14, 25:20), – VK Ervěnice Jirkov A 2:0 (25:13, 25:17), – VK Klášterec 2:0 (25:12, 25:13).