Vedoucí postavení před tímto finálem potvrdila děčínská děvčata pod vedením trenérky Pavly Reimerové jasným vítězstvím i v tomto kole.

Děčín – VK Jirkov Ervěnice 2:0 (25:5,25: 21)
Nad Sportovním centrem z Jirkova přes odlišné podmínky zvítězily Děčanky rozdílem třídy, převyšovaly soupeře ve všech činnostech, a přestože ve druhém setu nastoupila kompletní lavička, soupeř jen dotahoval.

Děčín – Sokolov 2:0 (25:7,26:24)
Další sportovní škola a stejný průběh, základ jasně lepší, lavička vybojovala v dramatickém závěru druhý set.

Děčín – Habartov 2:1 (25:13,  23:25, 15:4)
Ohromná bojovnost snad nejmenšího klubu v republice zaskočila obě střídající šestky, naštěstí výšková převaha rozhodla.

Děčín – Teplice 2:0 (25:14,25:14)
Tradiční rival byl jedním z mála družstev, který Děčín porazil, a tak severočeské derby mělo opět potřebný náboj a přinesl i pohledný a pestrý volejbal. Méně střídání a jasné vítězství pro domácí.

VSK Spartak Děčín – Olymp Praha 2:1 (25:19,19:25,16:14)
Pražanky tentokrát přijely v nejsilnější sestavě a bylo se na co koukat, stálé vedení v prvním setu přineslo vítězství i zásluhou lepší sítě, zatímco soupeř byl razantnější na podání. Druhý set trochu odešel příjem a bylo srovnáno. Závěrečný tiebreak byl nejhezčím setem turnaje a po krásných výměnách nakonec patřil Děčínu.

Děčín – Žatec 2:0 (25:8,25:21)
Opět střídala všechna děvčata a přes mohutné dotahování Žatce ve druhém setu jasné vítězství všech děvčat.

VSK Spartak Děčín – Lokomotiva Plzeň 2:0 (25:8,25:13)
V závěrečném utkání děvčata opět hrála všechna a naplno a soupeř se jen bránil, tímto zápasem potvrdil Děčín vítězství v Děčíně, ale i v celém turnaji.

Sestava: Petrovická, Jirchářová, Červinková, Šmerdová, Demuthová, Zahálková Bojčevová, Floriánová, Petrovická, Zvěřinová, Bártová.

Slavnostního závěru se zúčastnil i náměstek primátora Děčína Pavel Sinko, který společně s Josefem Herclíkem předal všem družstvům diplomy, sladké ceny a poháry za děčínský i celý Pohár nadějí.