Několikanásobného vítěze soutěže na rumburské palubovce porazily 3:0 a 3:1 a v posledních dvou zápasech budou bojovat samy o celkové prvenství!

„Vstup do zápasu nabídl vyrovnanou hru, v níž nakonec uspěly soupeřky, a to především díky dobrým blokům a našim útokům končícím v síti nebo autu. Další sety si ale soupeřky nevěděly s naší hrou rady. Ve všech ohledech jsme diktovaly tempo hry,“ zhodnotila první zápas volejbalistka Spartaku Michaela Beranová.

VOLEJBALISTKY spojeného týmu Děčína a Rumburka.Zdroj: Zdroj: facebook„Ve druhém zápase už jsme nezaváhaly ani set. Tvrdým servisem a poctivou hrou na příjmu jsme si došly pro cenné vítězství a vzaly Chabařovicím druhé místo,“ radovala se Beranová.

V posledním dvou zápasech se Spartak vydá na palubovku první Plzně B, na kterou ztrácí tři body. „Chceme zabojovat a druhou ligu vyhrát. A kdyby se to podařilo? Chtěly bychom si zkusit baráž. Akorát jsme se o tom s holkama bavily. Ale bylo by to časově náročné. Uvidíme,“ dodala na závěr Michaela Beranová.

Spartak Děčín Rumburk – Slovan Chabařovice 3:1 (-21, 14, 13, 15) a 3:0 (13, 13, 17)

Spartak: A. Hýblová, M. Hýblova, E. Strzepková, L. Strzepková L., Plíhalová, Benešová, Jindřichová, Demuthová, Beranová, Bojčevová.

Tabulka II. ligy: 1. Vol. Plzeň B 77, 2. Děčín-Rumburk 74, 3. Chabařovice 69, 4. Střešovice B 63, 5. Baník Příbram 57, 6. 15. ZŠ Plzeň 55, 7. Bohemians 25, 8. Sokol Žižkov 34, 9. Třebín 27, 10. Mělník 19.