V silně obsazeném turnaji (devět družstev) obhájili prvenství z předchozích let a získali potřetí za sebou putovní pohár.

V základní skupině porazili Dresden – Löbtau 7:3 a SV Ghotu 6:4.Vítězové skupin sehráli finálovou část turnaje a utkali se každý s každým.

Děčínští pólisté se v prvním finálovém zápase utkali se Slavií Praha. V úvodu zápasu se ujali vedení, ale Pražané vyrovnali. Tento obraz hry se opakoval do závěrečných dvaceti vteřin, kdy Pražané opět srovnali na 4:4. Děčín se nespokojil s remízou a aktivní hrou vytvořil závar před soupeřovou brankou, ten se dopustil hrubého zákroku a sudí nařídil penaltu, kterou Košik využil ke vstřelení vítězné branky na konečných 5:4 pro Děčín.

V závěrečném duelu se děčínští pólisté utkali s domácím SC Chemnitz. Domácí se ujali vedení, které Děčín do půle srovnal na 2:2. Ve druhé části se Děčín dostal do vedení, které v samém závěru ztratil dvěma potrestanými chybami v obraně a soupeř vedl 5:4. Přes časovou tíseň Děčané vyrovnali na 5:5.Výsledná remíza stačila k celkovému prvenství v turnaji, protože domácí jen remizovali s Prahou 2:2.

Sestava a branky SK Děčín: Schmid – Košik 10 , Machala 3, Šumpich Martin 2, Došlý 2, Kmoch 1, Kudrhalt 1, Pola 1, Sýkora 1, Turanský 1, Parlesák Ivan st.

ALOIS SÝKORA