Děčíňané porazili Strakonice B, Slávii Hradec Králové a podlehli áčku Strakonic. V celé soutěži, která čítá 24 zápasů, jen dvakrát prohráli, a to právě s družstvy Strakonic.
Dva hráči byli vybráni do nejlepší sedmičky. Navíc Čeněk Rameš byl neJlepším střelcem a zároveň i nejlepším hráčem, Matěj Sedliský byl vyhodnocený jako nejlepší obránce.

Konečné pořadí: 1.SK Děčín 20 bodů, 2. AJ Strakonice A 15 b., 3. AJ Strakonice B 13 b., 4. Slávie Hradec Králové 0 b.

AJ Strakonice B – SK Děčín 6:11 (0:3, 1:2, 4:4, 1:2). Děčínští pólisté dobře bránili, nepouštěli soupeře do brankových příležitostí a prosazovali se střelecky. . Soupeř vyrovnal hru až ve třetí čtvrtině, kdy se prosadil i střelecky. Hráči Děčína ale vždy našli gólovou odpověď a jasně zvítězili.

SK Děčín – Slávie Hradec Králové 12:2 (4:0, 3:1, 3:1, 2:1). Ani hradečtí pólisté nenašli recept na koncentrovanou hru Děčína, který se střelecky prosadil již na začátku zápasu, kdy získal potřebný klid a soupeře snadno porazil.

AJ Strakonice A – SK Děčín 7:4 (1:0, 3:1, 1:2, 2:1). Domácí áčko bojovalo o druhé místo v soutěži, jeho motivace proto byla znát. Trenér Děčína dal příležitost i hráčům z lavičky a domácí těsně zvítězili. V brance chytal Jan Benc, který byl v celé soutěži oporou.

Sestava a branky v posledním turnaji: Benc – Rameš 10, Sedliský 8, Košik Adam 3, Kánský 3, Kreutzer 2, Pokorný 1, Plecitý, Toman Tomáš, Parlesák, Picek. Trenéři: Kadlec, Sýkora.