Zlatou medaili v kategorii
M 0 získal Vojtěch Duda. Stříbro v kategorii M 1 vybojoval Jan Brož a bronzovou příčku ve stejné kategorii obsadila Barbora Dudová stejně jako 
v kategorii M 2 Radim Mišura. O senzaci se tentokrát postaral Jiří Brož, který získal parádní zlatou medaili v kategorii M 4.

Na závěr sezóny byly vyhlášeny celkové výsledky Mistrovství české republiky Formula Future 2013. Vojtěch Duda se stal Mistrem České republiky ve své věkové kategorii. Barbora Dudová obstarala pro Děčín stříbrný pohár a pohár z bronzu přivezl Radim Mišura.

„Je to pro nás veliký úspěch z důvodu nesrovnatelných podmínek pro trénování dětí oproti ostatním klubům", říká  Pavel Duda, trenér Českého svazu vodního motorismu 
a místopředseda KVM Děčín.

Plavební podmínky na řece Labi v Děčíně pro KVM znamenají vždy složitou přípravu tréninku. Ostatní kluby na středním i horním Labi a na Vltavě mají možnost vymezit tréninkovou trať trvale pro celou sezónu. „Naším cílem bylo nabídnout dětem z Děčína a okolí možnost věnovat se vodnímu motorismu a vychovat si tak novou generaci nadšenců s láskou k řece a vodním sportům. Úspěchy nám dodávají další energii k tomu, abychom to i v takto obtížných podmínkách nevzdávali," pochvaluje si Pavel Duda.

V roce 2014 bude KVM Děčín pořadatelem prvního kola v rámci MČR v Paralelním slalomu. „Zvažovali jsme možnost uspořádat tento závod při Děčínských slavnostech přímo v Děčíně. Ve Velkých Žernosekách má náš klub své druhé zázemí a vhodnější podmínky pro stavbu závodní tratě", doplňuje závěrem Pavel Duda.