Na Střelnici před početným publikem zužitkovali výhodu domácího ringu a porazili BC Kladno 10:6. O osudu celého boxerského odpoledne rozhodovaly až poslední váhové kategorie. Děčín tak v sedmém kole potvrdil svou první pozici v tabulce.

Všechna utkání stručně popisuje funkcionář Armexu Děčín Miloslav Jirásek.

56 kg: V prvním utkání se utkali dva mistři ČR. Domácí Marek Keleši vyhrál v juniorech, kladenský Bradáč v mužích. Marek se svého soupeře nezalekl a nasbíral dost bodů. Převaha ale byla u Bradáče, který nakonec zvítězil na body – 0:2.

60 kg: Jak děčínský Pitra, tak hostující Mhér předváděli technické a čisté údery. Pitra byl bojovnější, zvláště ve 2. kole byl pánem ringu. Nakonec vyhrál 2:1 na body – 2:2.

64 kg: Utkání mezi Aloyanem a Korcem zvedalo diváky ze židlí. Takovou bitvu Střelnice dlouho neviděla. Oba borci byli perfektně připraveni a rozdávali tvrdé údery do posledního zaznění gongu. 
Asi v nejhezčím utkání celého programu zvítězil děčínský Aloyan na body – 4:2.

69 kg: V této váze se střetli zkušení boxeři. Na domácí straně Kliment, na té kladenské Plzák. Hostující borec si držel střed ringu a měl výhodu obráceného gardu, který Klimentovi nesedí. Závěr třetího kola patřil Plzákovi, který vyhrál na body – 4:4.

75 kg: Velice poklidné utkání, ve kterém padlo spoustu úderů, ale nebyla v nich žádná síla. V tréninkovém tempu nakonec porazil děčínský Kellner na body domácího Chajkina – 4:6.

81 kg: Děčínský Rožec vyhrál bez boje. Hosté tuto váhu neobsadili, jelikož je jejich boxer v ochranné lhůtě po K.O. – 6:6.

91 kg: Děčínský Hošek potvrdil fakt, že vyhrál všechny zápasy před limitem. Nad bývalým tuzemským mistrem Vlasákem měl převahu. Vlasák byl v 1. kole dvakrát počítán a rozhodčí utkání ukončil RSC – 8:6.

+ 91 kg: Ani poslední domácí borec neprohrál ani jedno utkání v probíhající sezóně. Eliáš zasypal Jabůrka těžkými údery, zmátořil se až ve třetím kole. To už měl ale Eliáš vysoce nabodováno a nakonec vyhrál 3:0 na body – 10:6.