Nejlépe si vedla trojice Zdeněk Minář, František Zlesák a Roman Karfík, která uhádla osm zápasů a získala tak čtrnáct plusových bodů. Vítězem se stal Roman Karfík, který byl nejblíže součtu branek ze všech deseti tipovaných zápasů. Tímto ho žádáme aby se spojil redakcí Děčínského deníku, (412 552 418), kde si domluví způsob převzetí cen.

Extraliga

1. místo
DC0044 Karel Vyskočil, Rumburk 11 27

2. místo
DC0051 Roman Karfík, Děčín 14 21
DC0050 Zdeněk Minář, Děčín 14 21
DC0036 Pavel Holub, Děčín 8 21

5. místo
DC0028 František Zlesák, Děčín 14 18
DC0030 Jiří Dušák, Březiny 11 18
DC0056 Josef Gaher ml., Veselé 11 18
DC0033 Petr Hruška, Březiny 11 18
DC0035 M. Dragoun, Boletice 8 18
DC0011 František Hasala, Děčín 8 18

1. liga


2. místo

DC0014 Daniel Zrůst, Ludvíkovice 11 15
DC0052 Michala Betlachová, Benešov 8 15
DC0029 Karolína Čermáková, Březiny 8 15
DC0019 Zdeněk Pochman, Děčín 8 15
DC0021 Jiří Pochman, Děčín 5 15
DC0016 Josef Beneš, Jakuby 2 15
DC0060 Miroslav Soukup, Mikulášovice 2 15
DC0006 Věra Stříbrná, Šluknov 2 15
DC0042 Jaroslav Žižka, Rumburk –4 15

20. místo
DC0064 Vladimír Šittich, Děčín 8 13

21. místo
DC0054 Jarmila Betlachová, Benešov 8 12
DC0032 Jiřina Čermáková, Březiny 8 12
DC0039 Dieter Kretschmer, Rumburk 8 12
DC0017 Jaroslav Šefčík, Děčín 8 12
DC0001 Jiří Šrédl, Č. Kamenice 5 12
DC0058 Petr Vítek, Vilémov 2 12
DC0027 František Zlesák ml., Děčín 2 12
DC0034 H. Dragounová, Boletice –1 12
DC0041 Ondřej Žižka, Rumburk –1 12

2. liga

30. místo
DC0069 Josef Chroustal, Varnsdorf 11 11

31. místo
DC0066 Jakub Chlan, Varnsdorf 2 10

32. místo
DC0020 Zdeněk Pochman sen., Děčín 11 9
DC0063 Jaroslav Premoli, Děčín 8 9
DC0055 Milan Pojer, Benešov 5 9
DC0062 Karel Šnajdr, Děčín 5 9
DC0010 Milan Baco, Děčín 2 9
DC0003 Antonín Horák, Děčín 2 9
DC0026 Miroslav Kylíšek, Děčín 2 9
DC0012 Hynek Skála, Jakuby 2 9

40. místo
DC0053 Miroslav Betlach, Benešov 8 6
DC0031 Karla Dušáková, Březiny 5 6
DC0057 Josef Gaher, Veselé 5 6
DC0008 Jiří Grund, Děčín 5 6
DC0023 Petr Kovář, Jetřichovice 5 6
DC0004 Josef Marek, Děčín 5 6
DC0018 Ladislav Zupko, Boletice 5 6
DC0025 Jiří Jerie, Děčín 2 6
DC0040 Jan Macháček, St. Křečany 2 6
DC0015 František Struk, Benešov 2 6

3. liga

50. místo
DC0068 Ludvík Třešňák, Vilémov 2 4
DC0061 Otto Vítek, Mikulášovice 0 4

52. místo
DC0047 Jan Rohm ml., Varnsdorf 8 3
DC0002 Marie Horáková, Děčín 5 3
DC0048 Vladimír Chlan st., Varnsdorf 5 3
DC0038 Kamila Radiměřská, Rumburk 5 3
DC0045 Jan Rohm st., Varnsdorf 5 3
DC0007 Jakub Grund, Děčín –1 3
DC0005 Pavel Stříbrný, Šluknov –1 3

59. místo
DC0067 Jitka Třešňáková, Vilémov –1 1

60. místo
DC0046 Alena Rohmová, Varnsdorf 8 0
DC0009 Petr Krebs, Děčín 5 0
DC0013 Bedřich Borovička, Děčín 2 0
DC0022 Marie Kovářová, Děčín 2 0
DC0043 Jaroslav Žižka ml., Rumburk –4 0

65. místo
DC0059 Miroslav Hercík, Děčín 0 –2
DC0037 Jan Dušek, Děčín –1 –2

67. místo
DC0049 Vladimír Chlan, Varnsdorf –1 –3
DC0024 Miroslav Zedník, Děčín –1 –3

Citron Fortuna ligy

69. místo
DC0065 Vladimír Chlan ml., Varnsdorf –4 –5