Jeden duel skončil remízou a tři výhrou hostů. Nejlépe z tipérů si vedly tři, z toho dvě zástupkyně něžného pohlaví (J. Čermáková, V. Stříbrná), kterým ale vítězství v kole vyfoukl Pavel Málek z Děčína, který byl nejblíže přesnému součtu branek, které padly ve všech deseti tipovaných zápasech. Tímto ho žádáme, aby se spojil se sekretariátem Děčínského deníku (sl. Pospíšilová, te. 412 552 418), kde si domluví způsob a termín převztetí cen (tričko, pokuázka do Fortuny za 100 Kč).

Extraliga

1. místo
DC0042 Jiří Jerie, Děčín 8 73

2. místo
DC0006 Jiří Dušák, Březiny 11 70
DC0005 Petr Hruška, Březiny 8 70

4. místo
DC0037 Věra Stříbrná, Šluknov 14 67
DC0008 Karolína Čermáková, Březiny 11 67
DC0041 Jaroslav Premoli, Děčín 11 67

7. místo
DC0022 Mirek Kylíšek, Děčín 8 64
DC0028 Zdeněk Pochman, Děčín 5 64

9. místo
DC0007 Karla Dušáková, Březiny 8 61

10. místo
DC0040 Karel Šnajdr, Děčín 11 58
DC0023 František Zlesák ml., Děčín 8 58

1. liga

2. místo

DC0002 Antonín Horák, Děčín 11 55

13. místo
DC0032 Miloslav Dragoun, Boletice 5 52
DC0004 Josef Gaher, Veselé 5 52

15. místo
DC0009 Jiřina Čermáková, Březiny 14 50

16. místo
DC0047 Roman Karfík, Děčín 8 49
DC0021 Pavel Holub, Děčín 2 49

18. místo
DC0043 Josef Šťovíček, Březiny 8 47

19. místo
DC0018 Pavel Málek, Děčín 14 46
DC0048 Petr Dočkal, Děčín 8 46
DC0049 Jan Jirmus, Děčín 8 46
DC0050 Karek Vojtěch, Děčín 8 46
DC0051 František Zapletal, Děčín 8 46
DC0025 Miroslav Zedník, Děčín 8 46
DC0017 Josef Málek, Děčín 5 46

2. liga

26. místo
DC0054 Jiří Vrážel, Děčín 8 44

27. místo
DC0031 Hana Dragounová, Boletice 11 43
DC0027 Petr Kovář, Jetřichovice 8 43
DC0039 Josef Marek, Děčín 5 43

30. místo
DC0034 Robert Hofhansl, Varnsdorf 11 41

31. místo
DC0026 Marie Kovářová, Děčín 11 40
DC0024 František Zlesák, Děčín 5 40
DC0019 Milan Baco, Boletice 2 40

34. místo
DC0055 Pavel Hora, Děčín 8 39

35. místo
DC0001 Jan Špinka, Děčín –1 37

36. místo
DC0052 Laďa Šittich, Děčín 2 35

37. místo
DC0046 Jakub Grund ml., Bynov 8 34
DC0044 Růžena Šťovíčková, Březiny 2 34

39. místo
DC0053 František Burda, Děčín 8 33

3. liga

40. místo
DC0014 Hynek Skála, Jakuby 5 32
DC0011 Jakub Struk, Březiny 2 32
DC0013 Bedřich Borovička, Děčín 0 32

43. místo
DC0030 Jiří Pochman, Děčín 2 31

44. místo
DC0033 Martina Holbusová, Varnsdorf 0 27

45. místo
DC0015 Jaroslav Šefčík, Jánská 8 26
DC0010 Josef Beneš, Jakuby 5 26

47. místo
DC0056 Aleš Ondráček, Varnsdorf 5 25
DC0029 Zdeněk Pochman sen., Děčín 2 25

49. místo
DC0035 Ludvík Třešňák, Vilémov 8 23

50. místo
DC0045 Jiří Grund st., Bynov 8 22
DC0038 Pavel Stříbrný, Šluknov 2 22

52. místo
DC0020 František Hasala, Děčín 2 20

53. místo
DC0012 František Struk, Benešov 2 17

54. místo
DC0003 Marie Horáková, Děčín –4 4

55. místo
DC0036 Jitka Třešňáková, Vilémov –4 –1

Citron Fortuna ligy

56. místo
DC0016 Jan Merunka, Děčín –4 –11