Memoriál M. Kotraby a H. Bálka nakonec vyhrál celek Repre Šluknov, který ve finále udolal 1:0 domácí Stap Vilémov. Bronz získal tým Jackovi kluci Varnsdorf, když porazil 1:0 Best off Varnsdorf.

Nejlepší čtyři mužstva obdržela pěkné poháry a velmi bohaté dárkové koše. „Vítěz k tomu ještě tradiční živé sele o váze 25 kg a putovní pohár,“ připomněl Libor Sklenář, jeden z odranizátorů.

Nejlepší jednotlivci pak další hodnotné ceny, které předávali starosta obce pan Zdenek Černý, funkcionáři Fanda klubu, Sálovka Clubu Stap a SK Stap Tratec Vilémov.

„Turnaj se těšil tradičně i velkému zájmu diváků, kterých se po celý den sešlo okolo stovky a to jak místních, tak i z celého širokého okolí. Zpestřením pro všechny účastníky této akce bylo jistě i shlédnutí kronik z historie všech dosavadních turnajů, stejně jako rozsáhlá fotogalerie na stěnách haly ze sportovního dění ve Vilémově. Byl to dle názoru zúčastněných hráčů i přítomných odborníků, opět jeden z velmi povedených turnajů, který kdy byl ve Vilémově i v širokém okolí uspořádán. Mužstev oproti loňskému ročníku opět přibylo, což je radostné konstatování a důvod v tomto turnaji nadále pokračovat,“ dodal Sklenář.

Pořadatelé nezapomněli v průběhu turnaje navštívit ani oba hroby zesnulých kamarádů a uctít jejich památku položením kytice.

Individuální ocenění:

Nejlepší hráč: Miroslav Kučera (Jackovi kluci Varnsdorf)

Nejlepší brankář: Tomáš Hadar (Stap Vilémov)

Nejlepší střelec: Ladislav Čurgali ml. (Repre Šluknov)

Nejlepší rozhodčí: Dan Jarisch (Dolní Poustevna)

Cena Fair play: FK Slavoj Zelený