Chomutovští mladíci byli ještě o pět branek lepší a vyhráli 19:14. V bláznivém mači tak dohromady padlo 33 gólů! „Začali jsme hrozně a brzy prohrávali o tři branky. Dokázali jsme srovnat, jenže Chomutov trestal naše chyby z rychlých brejků,“ kroutil hlavou Tomáš Štěpánek, vedoucí FBC DDM Děčín.

V prostřední části se sice Děčín dostal na dostřel, jenže Chomutov přidal v rychlém sledu čtyři kousky a hosté tak před poslední periodou ztráceli čtyři branky. „Start do třetí třetiny byl snový. Dali jsme během první minuty tři branky a dostali se na dostřel. Jenže jsme zase vyrobili chybu a soupeř trestal. Nakonec jsme to nedokázali dotáhnout. Pro nezaujatého diváka určitě skvělá podívaná, pro zainteresované ovšem hromada ztrát a nepřesností, s kterými se nemůžeme smířit a budeme pracovat na jejich odstranění,“ dodal Štěpánek.

Děčín zůstává v tabulce sedmý, Chomutov je pátý.

Florbal Chomutov U 21 – FBC DDM Děčín 19:14 (6:3, 6:5, 7:6)

Branky: Manas 4, Švehla 2, Dušek 2, Peksa 2, Novotný 2, Huňat 2, Nekuda, Rauscher, Meyer, Macura, vlastní Dašek – Herzina 6, Fidler 2, Matza 2, Věchet 2, Štulc, Vlček.

Děčínští junioři vybojovali šest bodů a drží v tabulce první místo. Na svém čtvrtém turnaji dokázali porazit 6:3 Lovosice a ve druhém utkání převálcovali Roudnici nad Labem 12:0.

Zdroj: Youtube