odního klání zúčastnily tyto celky: Nemiroff (Izrael), SK Bobri (Bělorusko, Metallist Charkov (Ukrajina), S. M. Bratislava (Slovensko), CPS Stezzano (Itálie), obhájce titulu Vykov České Budějovice 
a na osobní pozvání Veteráni Praha.

Jílovští senioři se objevili ve čtyřčlenné skupině A. 
V prvním zápase narazil tým
z Děčínska na obhájce evropského triumfu. Jílovští hráči jako by propradli nováčkovské nervozitě. I když měli několik dobrých šancí, včetně pokutové kopu, s českobudějovickým Vykovem nakonec prohráli 2:6.

Ve druhém duelu proti izraelskému Nemiroffu si Jílové vybralo pořádný kopec smůly. V první půlce padla jediná branka, a to do sítě Radka Rangla. Po změně stran ale dvěma zásahy otočil skóre Karel Ženíšek. Jenže soupeř z Izraele se nevzdal, Rangla překonal ještě dvakrát a nakonec zvítězil 3:2.

V posledním zápase ve skupině se Jílové utkalo s italským týmem CPS Stezzano. Kvalita byla jasně na straně českého celku, všichni hráči podali výborný výkon, který deklasoval soupeře 13:0.

Výsledky v základní skupině posunuly Jílové do souboje o páté místo, ve kterém na ně čekal pražský tým Veteránů.
 I v tomto zápase byli jílovští sálovkáři lepší a zvítězili 3:1. Nejlepším hráčem Jílového byl pak vyhlášen Radek Rangl.

Do finále se dostal tým 
Slov-Matic Bratislava a obhájce z Českých Budějovic. Kvalita se nakonec projevila, Bratislava vyhrála 7:2.

I když ambice týmu SK Jílového byly před turnajem vysoké, lze páté místo považovat za dobrý výsledek, vzhledem ke kvalitě ostatních mužstev. Pro celý tým je to ale velká zkušenost do budoucna. Vzhledem k tomu, že Jílové získalo v této sezóně opět titul mistra ČR, tak si zajistilo postup na další mistrovství Evropy. A na pořádání ME se hlásí Slováci.

Turnaj absolvoval také děčínský rozhodčí Míla Čech mladší. V průběhu turnaje odřídil několik zápasů a podle hodnocení komise rozhodčích zanechal velice dobrý dojem a i pro něj to byla velice cenná zkušenost pro jeho další rozvoj v roli rozhodčího .

SK Jílové: K. Ženíšek, L. Michalec, M. Knotek, S. Vlček, L. Fiřt, R. Rangl, V. Klepsa, Petr Lopušan, Pavel Lopušan, D. Svaljavčík, M. Hloušek, Z. Pekař. Vedoucí týmu: L. Kulhánek.