Vše zhodnotil trenér SKST Děčín Milan Knébl.

Družstvo A mužů ve třetí lize po vynikající první polovině soutěže se v odvetách velmi potýkalo s marodkou a zraněními. Proto celému kolektivu patří veliký dík za odvedenou práci i v odvetách a vzornou reprezentaci našeho klubu i prezentaci Děčína v této soutěži. Do zakončení letošního ročníku ještě schází odehrát jedno dvoukolo, ale je velká pravděpodobnost, že bude soutěž už uzavřena. Naše „A“ družstvo je v současné době na osmém místě s dostatečným bodovým náskokem, které zajišťuje účast i v ročníku 2020/21. Družstvo pod vedením kapitána Jirky Tauše se s problémy porvalo velmi profesionálně a zaslouženě slaví dosažený úspěch. Pro upřesnění uvádím i úspěšnosti jednotlivců v letošním roce. Jirka Beneš 50%, Vojtěch Grubr 46,55%, Vojtěch Svěchota 48.00%, Jan Matas 44,9%, Jiří Tauš 42,86% a Martin Sobíšek 30.00 %.

Družstvo B mužů v krajské divizi, kdy postoupilo z krajského přeboru, velmi překvapilo a obsadí s největší pravděpodobností krásné čtvrté místo. I zde je potřeba velmi poděkovat celému kolektivu a zvláště kapitánovi V. Hampejsovi, který dokázal zvládnout všechny nástrahy po celý ročník a dovést celý kolektiv k dosaženému výsledku. Úspěšnost v divizi našich hráčů: Stanislav Dusík 79,4%, V. Svěchota 70,2%, V. Grubr 67,6%, E. Nováková 50%, J. Schneiderová 50%, K. Kacálková 45,5%, V. Hampejs 45,1% a O. Novák 18,2%

Družstvo A žen vítězí ve druhé lize. Ženy splnily svůj stanovený cíl a po rozhodnutí zrušení play-off s bezpečným náskokem slaví postup do první ligy. PO několika letech se opět vrací do Děčína druhá nejvyšší soutěž žen. Zásluhu na tom má celý kolektiv pod vedením Evy Novákové. I zde se muselo družstvo několikrát potýkat s marodkou a zraněním, ale díky vyrovnanosti klíčových hráček vše zvládly k naprosté spokojenosti, za což také jim patří veliké poděkování, s přáním mnoha úspěchů v nadcházející velmi těžké soutěži. Úspěšnost jednotlivkyň: K. Kacálková 92,3%, E. Naváková 87,5%, J. Schneiderová 75,8%, P. Kmoníčková 53,3%, M. Ramešová 9,5% a na postupu se ještě podílely H. Houdková, P. Brabencová, J. Hlavacká. Všem gratulujeme a děkujeme.

Družstvo B žen bude pravděpodobně čekat kvalifikační boj o postup do druhé ligy. Tak jim budeme držet palce koncem dubna, aby se i jim tak dařilo.