Ve šlágru vyrovnal Huntířov v poslední vteřině

Děčínsko - Jelikož byl zápas podzimu Srbská Kamenice – Jamajka odložen na pozdější termín byl událostí 7. kola okresního přeboru ve futsalu duel DC Východ – Huntířov.

10.10.2009

Ilustrační fotoFoto: Deník/Petr Bláha

Východ vedl po chvíli 2:0, aby za dalších deset minut 2:3 prohrával. Poté strhnul vedení na svou stranu. Vedl ještě v posledních sekundách 5:4. Huntířov zahrával roh který rozehrál na brankáře Pospíchala a ten nechytatelnou střelou vyrovnal. Ihned poté se ozval závěrečný hvizd rozhodčího. Druhé vítězství si připsala Malá Veleň, když zdolala Jílové. Béčko Baletu vedlo nad Kr. Studencem 4:1 ten dokázal deset minut před koncem vyrovnat,ale ve snaze strhnou vedení na svoji stranu zapomněl na obranu a zkušený soupeř z brejků rozhodl.Prvního bodu se dočkala Nota v zápase se Slovankou.Utkání skončilo zaslouženou remízou. K nepoznání výbornými výkony sehrál poslední dva zápasy Alcan. Tentokrát porazil jasně Dece Computers. Hráčem kola byl vyhlášen Radim Majerík (Alcan).

Výsledky 8. kola

Bílý Balet B – Denas Krásný Studenec 6:4 (1:0). 3 Šupka, Tyl, Šimek, Hanus - 3 Doxanský, Jakub Murdych.

Autocentrum Jílové – Rozmetadlo Malá Veleň 3:5 (2:2). 2 Hloušek, Petr Lopušan – 2 Knespl, Rolec, Karel Růžička, Rudolf Culek.

DC Východ – Huntířov 5:5 (2:1). 3 Martin Kořínek, 2 Hloušek – 3 Rojko, Pova, Pospíchal.

Slovanka – Nota 2:2 (1:0). Chaloupka, Bartůněk – Vlčko, Němec.

SK Srbská Kamenice – Jamajka odloženo.

Dece Computers – Alcan 5:7 (1:4). 3 Macháček, Pavel Muller, Jedlička – 3 Kozel, Cisár, Majerik, Enzlicher.

Chcete udělat dobrý skutek? Obdarujte zvířata v útulku

Děčín - Vánoční svátky otevírají lidem srdce i peněženky. Dočkají se také zvířata.

Dělníci našli základy 150 let starého mostu

Děčín – Asi 150 let stará stavba je dokladem rozvoje Podmokel.

Rozhodčí udělal z derby guláš, padlo šest červených

Jílové - V utkání Jílové – Vilémov udělil rozhodčí Průša osm žlutých a hned šest červených karet!