Zato Východ první šanci proměnil a o poločase o gól vedl. Krátce po přestávce pak dokonce vsítil další dva góly zdálo se být rozhodnuto. Soupeř však pět minut před koncem dvěma slepenými góly zápas zdramatizoval. V době největšího tlaku Veleně zachytil brankář Východu Janus střelu a výkopem přes celé hřiště rozhodl utkání.

V dalších zápasech překvapila porážka Rudé Hvězdy od béčka Bělé a hlavně remíza Gunners s Chrochvicemi. Vítězství céčka Bílého Baletu nad béčkem Srbské Kamenice se zrodilo po přestávce, kdy Balet otočil skóre. O vítězství Boletic nad Pop Servisem rozhodly výkony brankářů. Vítězství Tullamore Dew nad Bocou Juniors se očekávalo. Hráčem kola byl vyhlášen Josef Janus (DC Východ).

SK Bělá 1946 B – Rudá Hvězda 5:3 (5:2). Branky: 4 Petr Murdych, Bartl – 2 Brandejs, 2 Veselý, Nídr.

Real Chrochvice – Gunners FC 3:3 (0:1). Branky: 2 Hložek, Černý – 2 Pavel Šohaj, Petr Šohaj

Bílý Balet C – SK Srbská Kamenice B 3:1 (0:1). Branky: 2 Kuchař, Šupka – Fořt.

DC Východ – Rozmetadlo Malá Veleň 4:2 (1:0). Branky: Martin Kořínek, Janus, Miško, Vlk – 2 Meduna.

Boca Juniors – Tullamore Dew 1:5 (O:1) Litochleb – 3 Šíma, Líbal ml., Dušan Korselt.

Pop Servis – Boletice 3:6 (1:2). Branky: Galík, Čermák, Starman – 2 Linek, Ivan Kalaš, Roman Kalaš, Jahoda, Michal Burian.