FK Rumburk – Stap Tratec Vilémov 0:9 (0:3)

Výsledek je trochu překvapivý a pro Rumburk až příliš krutý, ale nutno konstatovat, že rumburští borci nehráli špatně a zvláště v první půli byli dobrým sparingpartnerem vyzrálejšímu soupeři. Navíc měli v nohách vítězný páteční zápas s Opachem (2:0, branky Havel, Záruba)), takže byli určitě dost unaveni, protože se v Německu hrálo až pozdě večer a naopak druhý den s Vilémovem hned brzo odpoledne.

První půle byla zajímavá. Fotbalisté Rumburku dobře bránili, nedovolili soupeři příliš kombinovat a vyráželi do rychlých protiútoků. Ani z jednoho si ale vážnější šanci nepřipravili. Vilémovský tlak přece jen několik možností přinesl a po třech z nich se i rozvlnila síť. Nejprve se trefil Kopřiva a pak o sobě dala dvěma góly vědět nová vilémovská akvizice Dvořák.

Do druhé půle nastoupila obě mužstva ve výrazně pozměněných sestavách, ale byli to již jen vilémovští hráči, kteří svůj brankostroj nadále rozšiřovali a skončili až na devítce, i když spojnice břevna a tyče překazila Greňovi hattrick a desítku v síti snaživého soupeře. Kanonádu druhé půle odstartoval dvěma góly Greňo a pak pokračovali Kopřiva, M. Nagy, Vilám a skóre uzavřel Dobeš.

V dalších zápasech se Vilémov střetně v neděli v rámci děčínského turnaje s Juniorem Děčín a Rumburk se utká s dorostem Varnsdorfu.

Branky: Kopřiva 2, Dvořák, 2, Greňo 2, M. Nagy, Vilám, Dobeš. Sudí Pöschke. 50 diváků.

Vilémov: Vaňák – Winzig, Šmalcl, Greňo, Kopřiva, Vlk, Nagy L., Lehrl, Dobeš, Dvořák, Očipka. Střídali: Kubeš, Nagy M., Kurel a Vilám.

Rumburk: Hadar – Pácha, Just, Mlejnek, Bajan – Havel, Novák, Michalina, Vyskočil – Chlada, Škyta.