„Vzhledem k předchozím výsledkům, jsme již neměli šanci na postup, ale chtěli jsme dokázat, že korfbal umíme,“ pravil Milan Schwarz z klubu TKC Děčín.

Děčín - České Budějovice 7:3 (4:1). Střelci Děčína: Baumová 5, Ortová 1, Pham 1.

Schwarz: „V prvním zápase nám chvilku trvalo, než jsme s zvykli na velký prostor, ale podařilo se a Budějovice jsme porazili."

Děčín - Kolín 8:9 (8:3) Střelci Děčína: Baum 4, Pham 2, Tothova 1, Rubeš 1.

Schwarz: „Do druhého zápasu proti Kolínu jsme nastoupili naprosto sebevědomě. K velkému překvapení všech v hale, jsme ještě půl minuty před poločasem vedli 8:2. Smolný koš před koncem poločasu však Tukany poslal do totální deprese a v druhém poločase jsme úplně propadli, nedali ani koš a prohráli o jeden."

Děčín - Kutná Hora 7:3 (4:1) Střelci Děčína: Baumová 3, Baum 2, Kvasnička 1, Pham 1.

Schwarz: „Po předchozím zápase byli hráči i trenéři plni očekávání, jestli se tým dokáže oklepat a zvednout hlavu. A k velkému překvapení všech se to povedlo. Naši hráči plnili trenérem stanovenou taktiku na sto procent a do konce zápasu nepustili celkového vítěze skupiny prakticky k ničemu."

„Děkujeme za podporu NSA, Statutárnímu městu Děčín a sponzorům. Dále se připravujeme na závěrečné zápasy o umístění, které se uskutečni 26. března," dodal Schwarz.

Celková sestava i se vstřelenými koši:
Dominik Pham Ba Long 18, Oliver Baum 16, Adéla Baumová 16, Zuzana Nestlerová 6, Rozálie Hampelová 6, Roman Kvasnička 6, Šimon Rubeš 5, Martina Ortová 2, Kateřina Tóthová 2, Diana Lankevych, Aneta Doleželová.