Na počet pěti startujících byl stav doplněn dvěma družstvy z pořádající školy. Přítomní byli opět svědky kvalitních bojů s plným nasazením, ale ve sportovním duchu od všech účastníků.

Družební škola v Sebnitz přivezla mladší hráče a v turnaji obsadila páté místo. Těsně před ní se umístilo družstvo mladších hráčů z pořádající školy.

Na pomyslný bronzový stupínek vystoupila škola z Litvínova – Janova a stříbrné medaile patří škole z Meziboří. Herní vyzrálost a mnohozápasové zkušenosti z okresního přeboru a ligy základních škol na Děčínsku zúročili starší kluci ze ZŠ Vojanova, kteří bez ztráty bodu zvítězili.

Součástí turnaje bylo i vyhlášení řady individuálních cen – z týmu vítězů získal Jan Kubeš ocenění pro nejlepšího hráče turnaje a Petr Peřina post nejlepšího brankáře.

Za osobnost týmu byl vybrán Radek Husár a v družstvu mladších hráčů ZŠ Vojanova to byl Tomáš Balvín, který hájil jejich branku a předvedl několik výborných zákroků.

Celý turnaj proběhl k naprosté spokojenosti všech účastníků, vedoucí hostujících týmů se po jeho ukončení vyjadřovali v superlativech a slíbili, že za rok jistě znovu přijedou, protože radost jejich svěřenců z příjemně prožitého sportovního dopoledne, z výsledků i z cen byla jasným dokladem, že sport sbližuje a patří mezi oblíbené činnosti žáků na všech školách.