Překvapila jen domácí remíza Modré se Žatcem, prohra Benešova a debakl Prysku od Huntířova. Nejlépe se v tomto kole vedlo jedenácti tipérům, kteří uhádli sedm zápasů a připsali si tak na svá konta jedenáct plusových bodů. Vítězem kola se stal Karel Šnajdr z Děčína, který byl nejblíže přesnému součtu všech branek, které padly v deseti tipovaných zápasech, když tipoval 42 a padlo jich 39. Tímto ho žádáme, aby se spojil se sekretariátem Děčínského deníku (sl. Pospíšilová – 412 552 418), kde si domluví způsob převzetí cen (tričko, kupon do Fortuna za 100 kč).

Extraliga

1. místo
DC0005 Petr Hruška, Březiny 11 21
DC0042 Jiří Jerie, Děčín 8 21

3. místo
DC0047 Roman Karfík, Děčín 11 18
DC0040 Karel Šnajdr, Děčín 11 18

5. místo
DC0048 Petr Dočkal, Děčín 11 15
DC0049 Jan Jirmus, Děčín 11 15
DC0050 Karek Vojtěch, Děčín 11 15
DC0051 František Zapletal, Děčín 11 15

9. místo
DC0055 Pavel Hora, Děčín 11 13
DC0054 Jiří Vrážel, Děčín 11 13

1. liga


2. místo

DC0019 Milan Baco, Boletice 8 12
DC0017 Josef Málek, Děčín 5 12
DC0037 Věra Stříbrná, Šluknov 5 12
DC0012 František Struk, Benešov 2 12

15. místo
DC0004 Josef Gaher, Veselé 11 9
DC0041 Jaroslav Premoli, Děčín 11 9
DC0013 Bedřich Borovička, Děčín 8 9
DC0021 Pavel Holub, Děčín 8 9
DC0028 Zdeněk Pochman, Děčín 8 9
DC0043 Josef Šťovíček, Březiny 8 9
DC0023 František Zlesák ml., Děčín 8 9
DC0002 Antonín Horák, Děčín 5 9
DC0011 Jakub Struk, Březiny 5 9
DC0007 Karla Dušáková, Březiny 2 9
DC0022 Mirek Kylíšek, Děčín 2 9
DC0029 Zdeněk Pochman sen., Děčín 2 9

2. liga

27. místo
DC0032 Miloslav Dragoun, Boletice 8 6
DC0046 Jakub Grund ml., Bynov 8 6
DC0033 Martina Holbusová, Varnsdorf 5 6
DC0014 Hynek Skála, Jakuby 2 6
DC0039 Josef Marek, Děčín –1 6

32. místo
DC0052 Laďa Šittich, Děčín 5 4

33. místo
DC0031 Hana Dragounová, Boletice 8 3
DC0024 František Zlesák, Děčín 8 3
DC0045 Jiří Grund st., Bynov 5 3
DC0035 Ludvík Třešňák, Vilémov 5 3
DC0006 Jiří Dušák, Březiny 2 3
DC0030 Jiří Pochman, Děčín 2 3
DC0008 Karolína Čermáková, Březiny –1 3

40. místo
DC0053 František Burda, Děčín 0 2

3. liga

41. místo
DC0044 Růžena Šťovíčková, Březiny 5 0
DC0025 Miroslav Zedník, Děčín 5 0
DC0010 Josef Beneš, Jakuby 2 0
DC0009 Jiřina Čermáková, Březiny 2 0
DC0034 Robert Hofhansl, Varnsdorf 2 0
DC0027 Petr Kovář, Jetřichovice 2 0

47. místo
DC0056 Aleš Ondráček, Varnsdorf 8 –2

48. místo
DC0026 Marie Kovářová, Děčín 2 –3
DC0018 Pavel Málek, Děčín 2 –3
DC0001 Jan Špinka, Děčín –1 –3
DC0038 Pavel Stříbrný, Šluknov –4 –3

52. místo
DC0015 Jaroslav Šefčík, Jánská –1 –6
DC0036 Jitka Třešňáková, Vilémov –1 –6
DC0020 František Hasala, Děčín –4 –6

Citron Fortuna ligy

55. místo
DC0003 Marie Horáková, Děčín 5 –9
DC0016 Jan Merunka, Děčín 2 –9