Nejlépe si vedla dvojice R. Horký – K. Rajdlová, která uhádla šest zápasů a získala tak osm plusových bodů. Vítězem se, na základě přesnějšího tipu součtu všech branek, které padly v tipovaných zápasech, stal Rostislav Horký.

Tímto vítěze žádáme, aby se spojil se sekretariátem Děčínského deníku (sl. Pospíšilová – 412 552 418), kde si domluví způsob a termín předání ceny určené pro vítěze jednotlivého kola.

Extraliga

1. místo
DC0052 Kamila Rajdlová, Děčín 8 37

2. místo
DC0021 Jiří Jerie, Děčín 5 31
DC0050 Petr Nový, Děčín 2 31

4. místo
DC0042 Kamila Jánská, Děčín 0 29

5. místo
DC0045 Rostislav Horký, Děčín 8 28
DC0029 Josef Marek, Děčín 5 28
DC0013 Pavel Holub, Děčín 2 28
DC0038 Mirek Hruška, Děčín 2 28
DC0012 Zdeněk Pochman, Děčín 2 28

10. místo
DC0034 H. Dragounová, Boletice 5 25
DC0015 Antonín Horák, Děčín 5 25
DC0006 František Zlesák, Děčín 5 25
DC0036 Jaroslav Premoli, Děčín –1 25

1. liga


2. místo

DC0016 Karolína Čermáková, Březiny 5 22
DC0019 Jiří Dušák, Březiny 5 22
DC0018 Karla Dušáková, Březiny 5 22
DC0043 Karel Jánský, Děčín 5 22
DC0010 Marie Kovářová, Děčín 5 22
DC0041 Ondřej Vrážel, Děčín 5 22
DC0035 M. Dragoun, Boletice 2 22
DC0027 Pavel Málek, Děčín 2 22
DC0023 Ludvík Třešňák, Vilémov –1 22

23. místo
DC0047 František Šíma, Děčín 0 20

24. místo
DC0017 Jiřina Čermáková, Březiny 2 19
DC0020 Petr Hruška, Březiny 2 19
DC0055 Valda Kohout, Děčín 2 19
DC0009 Miroslav Zedník, Děčín –1 19

28. místo
DC0025 Otto Vítek, Mikulášovice 5 16
DC0032 Milan Baco, Boletice 2 16
DC0046 Marian Bílý, Děčín 2 16
DC0044 Patrik Jánský, Děčín 2 16
DC0051 Pavla Nová, Děčín 2 16
DC0003 Pavel Stříbrný, Šluknov 2 16
DC0053 Roman Verner, Děčín 2 16
DC0005 Petr Vítek, Mikulášovice 2 16
DC0054 Jiří Punčochář, Děčín –1 16
DC0007 František Zlesák ml., Děčín –1 16

2. liga

38. místo
DC0056 Jan Merunka, Děčín 5 14

39. místo
DC0040 Petr Dočkal, Děčín 5 13
DC0030 Jiří Grund, Děčín 2 13
DC0022 Aleš Ondráček, Varnsdorf 2 13
DC0008 Jiří Pochman, Děčín 2 13
DC0048 Martin Šíma, Děčín 2 13
DC0049 Karel Vrtal, Děčín 2 13
DC0031 Jakub Grund, Děčín –1 13
DC0033 Petr Krebs, Děčín –1 13
DC0028 Josef Málek, Děčín –1 13
DC0011 Z. Pochman sen., Děčín –1 13
DC0004 Věra Stříbrná, Šluknov –1 13
DC0024 Jitka Třešňáková, Vilémov –1 13
DC0037 Zdeněk Karfík, Děčín –4 13

52. místo
DC0014 Marie Horáková, Děčín –1 10
DC0039 Jaroslav Říha, Děčín –1 10
DC0001 Karel Šnajdr, Děčín –1 10
DC0026 Martin Vyskočil, Jiříkov –1 10

Citron Fortuna ligy

56. místo
DC0002 Jaroslav Ševčík, Děčín –4 4