Například minulý rok na světovém šampionátu v Itálii vybojovala dvě zlata a jedno stříbro, napříč kategoriemi získala pět českých titulů. Ale nastal čas na změnu, sympatická mladá dáma od nového roku přešla trénovat do Ústí nad Labem, jejím novým koučem je aktuálně Tomáš Beran.

CHTĚLA ZMĚNU

„Chci přejít do plného kontaktu. A Milanovy tréninky v Děčíně na to prostě nejsou určené. Na thajském boxuv Ústí nad Labem jsem teď velice spokojená. Milan Veselý je špičkový trenér na polokontakty. Ale jak říkám, potřebovala jsem změnu,“ prozradila v rozhovoru dívka, která bydlí aktuálně ve Verneřicích na Děčínsku.

Na děčínského trenéra Veselého vzpomíná Alexandra jenom v dobrém. „Naučil mě základy a v polokontaktu jsem se díky němu stala dvojnásobnou mistryní světa. Jelikož mě napomínají za tvrdost, musela jsem přejít do plného kontaktu, hlavně do K-1. Cítím, že se teď každý den posouvám,“ pochvaluje si.

POSOUVÁ SE DÁL

Jak tedy teď vypadají tréninky v Ústí nad Labem? „Hodně teď trénuji kolena, často mě berou na lapování. Také chodím běhat, abych nabrala fyzičku. A hodně pracujeme na technice,“ zdůraznila.

Nová sezóna se rozjela, kolotoč turnajů a zápasů se pomalu rozjíždí. „V pátek 15. února bych měla jet do Bratislavy. Ale nemají tam mou disciplínu a druhá je až od osmnácti. Je tam sice K-1, ale to bych chtěla ještě počkat a nejdřív mít pár zápasů v republice. Takže asi pojedu jenom polokontakty, ale to se mi zase moc nechce. Takže se musím ještě rozmyslet, jestli pojedu, nebo ne. Vrcholem bude World Grand Prix v Praze,“ dodala.