Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Studenec čepoval desítku

Děčínsko - Událostí devátého kola okresního přeboru ve futsalu byly dvě „derby“ utkání spřátelených celků. V zápase Jamajka – Dece Computers dle očekávání dominoval lídr tabulky, který se jen chvíli ve druhém poločase za stavu 3:5 trochu obával o výskedek.

24.10.2009

Ilustrační fotoFoto: Deník/Petr Bláha

Duel Východ – Studenec byl napínavý začátkem druhé půle, kdy Východ snížil z 1:5 na 3:5. Pak však opět mladí hráči Studence zabrali a nakonec čepovali desítku. Druhý tým tabulky Srbská Kamenice jen s velkým štěstím porazil béčko Baletu. Prohrával jěště pět minut před koncem 1:3, ale v posledních minutách zápas neskutečně otočil. Zápas Slovanky s Huntířovem se lámal za stavu 2:4, kdy hráči Slovanky netrefili prázdnou branku a z protiútoku inkasovali. Většinu golů vstřelil Huntířov po kombinacích do prázdné branky. Očekávaný souboj týmů ze spodku tabulky jasně ovládla Malá Veleň, které Alcan nebyl vážnějším soupeřem. Po dlouhé době zvítězilo Jílové. Nota byla snaživým soupeřem, ale vítězové měli ve svém středu střelce Michala Hučka a ten rozhodl. Hráčem kola byl vyhlášen Rudolf Culek (Malá Veleň).

Výsledky 9. kola

FC Slovanka – Huntířov 3:8 (2:5). Vojtěch, Mužík, Chaloupka – 3 Rojko, 3 Pova, 2 Němec.

Autocentrum Jílové – Nota 7:2 (3:0). 4 Huček, 2 Michalec, Petr Lopušan – Němec, Klement.

SK Rozmetadlo Malá Veleň – Alcan 7:1 (4:1). 2 Rudolf Culek, 2 Knespl, Kolář, Meduna, Věrek Růžička – Majerík.

DC Východ – Denas Krásný Studenec 3:10 (1:­5). Martin Kořínek, Hloušek, Zápotocký – 5 Doksanský, 3 Jakub Murdych, 2 Kilián, Timofij.

DeCe Computers – Jamajka 3:7 (1:3) Pavel Muller, Macháček, Dušan Uher – 2 Rajniš, 2 Valštýn, Havlík, Fojt, Josef Štěpnička.

SK Srbská Kamenice – Bílý Balet B 4:3 (1:2). 2 Vogl, Petr Marek, Jírava – 2 Valenta, Mitro.