Děčínské áčko mužů se představilo na domácích stolech a měli padesátiprocentní úspěšnost.

Děčínští stolní tenisté přivítali ve své hale druhý tým průběžné tabulky a to družstvo TTC PS Lomnice n/P a chtěli jim oplatit podzimní porážku. Úvod zápasu se jim však nevyvedl a prohráli obě čtyřhry. Následně však Matušek porazil Kubu a Matas Lánského shodně 3:1. Hostujícím hráčům se ale podařilo ještě jednou jít do vedení a to zásluhou Kálenského, který porazil Tauše 3:1. Toto však bylo jejich poslední vedení, neboť děčínští vyhráli sedm utkání v řadě a ujali se vedení 9:3. Za tohoto stavu se podařilo hráčům Lomnice ještě snížit na 9:5, ale následně vyhrál nejlepší hráč utkání Polanský nad Kubou 3:1 a stav byl 10:5 .

K dalšímu utkání zajíždělo do děčínské haly družstvo TTC Bělé p/Bezdězem. Od samého začátku bylo utkání vyrovnané. Po čtyřhrách byl stav 1:1, ale Matušek prohrál se Zvěřinou a Matas s Balogem, což mělo za následek vedení Bělé p/B 3:1. Děčínským hráčům zásluhou vítězství Tauše nad Gargulákem a Polanského nad Brožíkem podařilo srovnat na 3:3.

I po druhém kole dvouher byl stále stále vyrovnaný a to 5:5. Ve třetím kole dvouher prohrál Tauš se Zvěřinou a Matušek s Gargulákem, ale zásluhou vítězství Polanského nad Balogem 3:1 a Matase nad Brožíkem 3:2 byl stav opět nerozhodný 7:7.

K posledním utkání nastoupil jako první Polanský, který porazil Kaňku 3:0 a děčínští se ujali vedení 8:7. Následně však nezvládli svá utkání Tauš, Matas ani Matušek a hostující hráči se mohli radovat z vítězství 10:8.

Děčín A – Lomnice n/P A 10 : 5
Body: Děčín -Polanský 4, Matušek, Matas a Tauš 2
Lomnice n/P – Kálenský 2,5, Zajíček 1,5, Kuba a Lánský 0,5
Děčín A – Bělá p./B. A 8 : 10
Body: Děčín – Polanský 4, Tauš 2, Matas 1,5, Matušek 0,5
Bělá – Zvěřina 3, Balog a Brožík 2,5, Gargulák 2, Kaňka 0

Zdeněk Dyškant
Michaela Hlinková