První děčínský tým, který je lídrem divizní soutěže, zajížděl na stoly soupeřů. A hned prvním utkáním nemile překvapil. Na půdě desátého Litvínova Děčín nečekaně narazil a překvapivě prohrál 8:10. Ztrátu bodů chtěli děčínští hráči odčinit v následujícím utkání proti Jirkovu B – a to se jim nakonec podařilo. Přehráli předposlední družstvo tabulky po boji 10:7.
Litvínov A – SKST Děčín A 10:8, Jirkov B – SKST Děčín A 7:10.

V krajském přeboru se vůbec nedařilo děčínské mužské rezervě. Nejprve se Děčín B představil na stolech Trnovan A. Domácí rychle vedli 4:0, Svěchota snížil na 4:1. Ovšem Trnovany dál Děčín válcovaly a dostaly se do vedení 11:1. Až v závěru Děčín alespoň trochu korigoval výsledek na konečných 14:4. K dalšímu utkání zajížděla děčínská rezerva na stoly Terezína A a domácí hráči nedali děčínským naději na vyrovnané utkání. Od samého začátku získávali jeden bod za druhým, až se zrodila porážka Děčína 18:0.
Trnovany – SKST Děčín B 14:4. Body: Svěchota 3, Himko. Terezín A – SKST Děčín B 18:0.

Taušová vyhrála čtyřhru a postupuje na republiku

V děčínské hale stolního tenisu se konaly krajské přebory staršího žactva a vítěz si zajistil postup na mistrovství republiky v této kategorii.
Děčínské barvy hájili v kategorii chlapců Čáp, Hloska a Kořen, v kategorii dívek to byla Taušová a Vlachová. V obou kategoriích se hráči utkali nejprve v kvalifikačních skupinách, ze kterých se ani jednomu děčínskému hráči nepodařilo postoupit do bojů o přebornický titul.

Čáp i Hloska obsadili ve skupinách shodně 3. místo, Kořen obsadil 5. místo, Vlachová i Taušová obsadily shodně 4. místo.

V soutěži čtyřher Čáp společně s Hloskou prošli prvním kolem, ale ve druhém kole již nestačili na pozdější vítěze Herverta a Březovského (Litoměřice). Lépe se dařilo ve čtyřhře Taušové, která společně s Albertovou (Most) neokusila hořkost porážky a obě se tak staly krajskými přebornicemi.

Konečné pořadí chlapců:
Dvouhra: 1.Hervert (Most), 2.Blažek (Teplice), 3.Malý (Chomutov) a Březovský (Litoměřice)
Čtyřhra: 1.Hervert, Březovský (Litoměřice), 2.Malý,Marinič (Chomutov), 3.Vitík,Pilz (Teplice) a Vízner, Hänel (Louny)

Konečné pořadí dívek:
Dvouhra: 1.Špačková (Litoměřice), 2.Pazderníková (Chomutov), 3.Allertová (Most) a Fuksová ( Chomutov)
Čtyřhra: 1.Taušová, Allertová (Děčín,Most), 2.Pazderníková,Fuksová (Chomutov), 3.T.Špačková,K.Špačková (Litoměřice) a Mockerová,Svobodová (Chomutov)

ZDENĚK DYŠKANT