V sobotu porazili tým El Ňino Praha D 10:8 (Čížek 3, Matas 2, Tauš 1, Beneš 1, čtyřhry 1, WO 2), v neděli si pak poradili se Slovanem Bohnice 10:7 (Čížek 4, Beneš 2, Svěchota 2, Matas 1, čtyřhry 1). Ve skvělém světle se ukázala nová posila Jiří Čížek. Děčínští borci jsou po prvním kole na pátém místě.

Za účasti 26 hráčů a hráček z celého kraje bojovalo mladší žactvo o první důležité body do krajského žebříčku, ze kterého se pak stanovuje nominace na turnaje v ČR. Nejlepšího umístění dosáhla i přes čtrnáctidenní herní nucenou zdravotní přestávku Kateřina Kubánková. Na turnaji prohrála pouze jednou a to s roudnickým Řezáčem. Cenným skalpem bylo jistě jednoznačné vítězství na chomutovskou Škapovou 3:0.

V celkovém pořadí obsadila páté místo a soutěž děvčat bezpečné vyhrála. I Amálka Martinová se konečně chytila a hlavně bojovala vždy až do konce. Proto jí třetí místo v děvčatech patří právem. Celkově obsadila desátou příčku. Na turnaji poprvé v životě startovala také Natálie Viková a svou bojovností také dosáhla na svoje první vítězné body.