Český pohár žen

Mezi poslední čtyři družstva se probojovalo také družstvo děčínských žen ve složení Zdeňka Dyškantová, Zuzana Rambousková a Iva Meidlová a příjemně překvapilo. Již postup do závěrečné čtyřky, kde byla extraligová družstva Frýdlantu nad Ostravicí a Břeclavi nabitá reprezentantkami a družstvo Brna, byl velkým úspěchem.

V prvním kole přiřkl los Děčankám družstvo SK Frýdlant nad Ostravicí. Zkušené družstvo Frýdlantu, za které nastoupila i Marie Hrachová přehrálo hladce 5:0 a dovolilo děčínským ženám uhrát pouze tři sety. Děčínské ženy se tedy musely po porážce spokojit s bojem o třetí místo proti družstvu MS Brno. Brňanky, které bojují s děčínským družstvem v první lize, se hned v úvodu utkání ujaly vedení 2:0. Tento náskok však Děčanky zásluhou Meidlové a Rambouskové vymazaly a srovnaly na 2:2. Brněnské mladé, ale zkušené hráčky však zásluhou Pavlicové, která v pětisetové bitvě porazila Dyškantovou šly opět do vedení a to 3:2. Děčínské hráčky však vidinou třetího místa se nevzdávaly a vyhrály tři utkání v řadě a to znamenalo, že třetí místo patří Děčínu.

Konečné pořadí: 1. Břeclav, 2. Frýdlant nad Ostravicí, 3. SKST Děčín, 4. MS Brno.

Divize mužů

Děčínské áčko se tentokrát představilo v Lovosicích a Roudnici n. L a na stolech soupeřů se mu nedařilo.

Lovosice A – SKST Děčín B 10:4. Body Děčína: Rambousek 3,5, Svěchota 0,5, Fidler a Ploštica 0.

TTC Roudnice n. L. – SKST Děčín B 10:0. Děčín: Fidler, Ploštica a Svěchota 0.

Kr. přebor mužů

Děčínské céčko se představilo na domácích stolech a byla to dvě rozdílná utkání. Nejprve prohrálo s béčkem TTC Roudnice n. L. a poté deklasovalo celek Libochovic.

SKST Děčín C – TTC Rodnice n. L. B 3:15. Body Děčína: M. Babička 3, L. Babička, Nebohý a Polák 0. SKST Děčín C – TJ Sokol Libochovice A 18:0. Body Děčín: M. Babička, L. Babička, Štípek a Polák 4,5.