První tým žen se představil na domácích stolech proti Baníku Havířov a SK Dobré. A ani v jednom duelu neměl Děčín šanci na úspěch. V prvním duelu proti Havířovu se bodového zisku dočkaly domácí hráčky až za stavu 0:3, kdy Meidlová porazila 3:1 Tomanovou. Ovšem Havířov vyhrál zbylé tři hry a nakonec vyhrál jasně 6:1. Prakticky ten samý scénář měl druhý duel proti SK Dobré. A byla to opět Iva Meidlová, která za stavu 0:3 získala pro Děčín bod. Meidlová porazila 3:0 Rozinkovou. Ovšem následně prohrála Hlavacká, T. Hojková i Meidlová a Děčín prohrál opět 1:6.
SKST Děčín A – SKST Baník Havířov 1:6
Body: Meidlová 1, T.Hojková a Hlavacká 0.
SKST Děčín A – SK Dobré A 1:6 Body: Meidlová 1, T.Hojková a Hlavacká 0.

O poznání lepší náladu měla ženská rezerva SKST Děčín. Ta si z venkovních stolů přivezla jednu výhru a jednu remízu. Dopoledne se Děčanky utkaly s družstvem Linea Chrudim A a byly ve výhodě jedné hráčky, neboť domácí nastoupily pouze ve dvou. Úvod utkání byl vyrovnaný. Děčín otočil na 2:1, pak vedl 4:2. Domácí Budínská pak porazila 3:2 Polanskou a snížila na 3:4 z pohledu Chrudimi. V posledních třech utkáních již bodovaly jen děčínské hráčky, a tak konečný výsledek zněl 7:3 pro Děčín.

K odpolednímu utkání zajížděly Děčanky na stoly TTC Ústí nad Orlicí B a k vidění bylo dramatické utkání. Domácí hráčky se rychle ujaly vedení 2:0. Následně však Polanská, J. Dyškantová a J. Schneiderová otočily stav na 3:2 pro Děčín. Drama pokračovalo. Za domácí srovnala nejprve Javůrková a následně na 4:4 Svojanovská. O konečné podobě výsledku se tak rozhodovalo v posledních utkáních, kde se nejprve Děčanky ujaly vedení 5:4, když J.Schneiderová v pěti setech přehrála Motlovou. Na konečných 5:5 pak upravila výsledek domácí Javůrková, která 3:0 přehrála Polanskou. Áčko je v extralize poslední a rezerva ve II. lize prozatím drží pěknou druhou příčku.
Linea Chrudim A – SKST Děčín B 3:7. Body: J.Schneiderová 3, Polanská a J.Dyškantová 2
TTC Ústí nad Orlicí B – SKST Děčín B 5:5. Body: Děčín – Polanská a J.Schneiderová 2, J.Dyškantová 1.

ZDENĚK DYŠKANT