SKST Děčín má nově zastoupení v první (A tým) a také ve druhé (B tým) lize žen. Do nové sezony nastoupil A tým v nezměněné sestavě. Ženy ve druhé lize budou pravděpodobně velmi často dávat příležitost mladým, které si reprezentaci zaslouží.

Sestavu Děčína v první lize tvoří Kristýna Kacálková, Eva Nováková, Zdeňka Střihavková a Jana Schneiderová. Jako nováček v druhé nejvyšší soutěži, nechce bojovat jen o záchranu, ale předvést, že se v Děčíně jako v minulosti ženskému stolnímu tenisu daří. O celková vítězství v úvodních duelech se bodově zasloužily K. Kacálková 5,5 , E. Nováková 1,5, Z. Střihavková 4 a Jana Schneiderová 1. Velká gratulace za předvedené výkony s přáním mnoho dalších pokud možno méně dramatických výsledků. Velké poděkování za předvedené velmi bojovné výkony všech účastnic.

SKST Děčín – Sokol Králův Dvůr 6:4, SKST Děčín – Slavoj Praha  6:4

Děčínské rezervě se už tak nedařilo a svá první utkání ve druhé lize prohrálo. Velmi mladé družstvo jistě najde při poctivé práci cestu za vytouženým vítězstvím. I zde se významně ukázal výpadek z tréninků v době koronaviru. A také doplňování družstva děvčaty, které nemají žádné zkušenosti z takových soutěží si vyžádá určitou dobu. Jediný vítězný bod získala M. Ramešová

B tým nastoupil v sestavách Eliška Nešněráková, Magdalena Ramešová, Lucie Hampejsová a Pavla Brabencová.

SKST Děčín B – TTC Ústí n/O 1:9, SKST Děčín B - Chrudim 0:10

Do nové sezony vstoupili také třetiligoví muži SKST Děčín. Vyrovnanými výkony a jako správní bojovníci dosáhli na jedno vítězství a jednu remizu. V sobotu porazili Roztoky Praha 10:4 a v neděli uhráli nerozhodný výsledek 9:9 s Bělou pod Bězdězem. Družstvo se zraněným kotníkem J. Čížka a pro nemoc oslabené o J. Matase potvrdilo, že bude pro všechny budoucí soupeře velmi tvrdým oříškem. O celkové body se zasloužili Jirka Čížek 5 bodů, Jirka Beneš 3,5 body, kapitán Jiří Tauš 3 body, Vojtěch Grubr 4,5 bodů a Vojtěch Svěchota 3 body. 

Nový divizní ročník zahájil mužský B tým. Sobotní utkání v Litoměřicích se děčínským příliš nepovedlo. K prvnímu vítěznému zápasu došlo až za stavu 0:5 a druhý bod za stavu 1:9. Z toho vyplývá, jak byla velká převaha domácích Litoměřic. Přesto lze děčínské hráče pochválit za bojovnost až do konce utkání. Vítězné body Děčína: Grubr, Sobíšek a Novák po 1.

TTC Litoměčice C - SKST Děčín B 10:3

Nedělní druhé utkání svedlo velmi vyrovnané boje se šťastnějším koncem pro hosty. Děčínu vyšel velmi dobře začátek a šel brzy do vedení na 4:1. Zkušený celek z Mostu se ale nikdy hned tak nevzdává a všechny další zápasy ukázaly vynikající boje až do rozhodujících koncovek jednotlivých setů a zápasů. Za Děčín se nejlépe dařilo Martinu Sobíškovi a Vojtěchu Grubrovi, kteří získali rozhodujících 7,5 bodů k celkovému vítězství. Body Děčína Sobíšek 4,5 Grubr 3 Hampejs 1,5 a Novák 1.

SKST Baník Most C - SKST Děčín B 8:10

Třetí družstvo mužů vstoupilo do krajské soutěže ve velkém stylu. Přesto, že se bude pravděpodobně potýkat s velmi častou obměnou sestav do jednotlivých utkání, potvrdilo, že se s tímto celkem bude muset počítat na předních místech tabulky. První utkání s Ústím bylo ovlivněno neúplnou sestavou hostů, což znamenalo pro Děčín rychlé vedení 5:0. Naproti tomu při utkání v Litoměřicích udělala děčínské sestavě největší problémy ještě dorostenka Petržílková se ziskem třech vítězných zápasů. Všem hráčům Děčína patří velká gratulace a poděkování za reprezentaci klubu v této soutěži.

SKST Děčín C – TJ Picron Ústí nad Labem 14:4, TTC Litoměřice E – SKST Děčín C 6:12

Vítězné body jednotlivců v utkání s Ústím: Himko 2,5 Štěrba 2,5 Hrodek 3 a Lam Tiep 1 + 5x W:0.

V utkání s Litoměřicemi: Hrodek 4,5 Himko 3,5 Štěrba 2 a Lam Tiep 2