1. FBC DDM

Starší žáci děčínského oddílu 1. FBC DDM odehráli první zápasy nejvyšší regionální soutěže v Málkově u Chomutova, kde změřili síly s celky Podbořan a Litvínova.

1. FBC DDM Děčín – Mocní tuleni Podbořany 4:8. V zápase držel Děčín krok po celé dvě třetiny. V posledním dějství ale už tlaku soupeře nedokázal vzdorovat. Zaostával hlavně v důrazu před bránou a inkasoval z toho góly. Branky Děčína: Kubišta 2, Jirků, Khanh.
2. FBC DDM Děčín – SK Bivoj Litvínov 3:8. Ve druhém utkání chtěli děčínští mladíci vyrukovat na soupeře s nepříjemným napadáním. Nevložili ale do zápasu potřebný fyzický fond a soupeři nedělalo problém střílet branky. Litvínov vedl po dvou třetinách 6:0. Děčín sice v závěrečném dějství během prvních tří minut snížil na 6:3 a pokoušel se o obrat, ale nepovedená přesilovka, ve které dvakrát sám inkasoval jeho šance pohřbila. Všechny branky Děčína dal Kubišta.

Děčín svou hrou zklamal a nepřesvědčil, že se chce bít o umístění v 1. polovině tabulky Ústecko – liberecké ligy starších žáků.

Školní liga

V tělocvičně ZŠ Tyršova se odehrálo 2. kolo kategorie 7. – 9. třída pořádané florbalovým klubem 1. FBC DDM Děčín a DDM na Teplické ul. V průběhu turnaje se odehrálo několik zajímavých momentů, když například suverén ligy z Vojanovky poprvé ztratil body za remízu s urputně bojujícími hráči ze ZŠ Tyršova. Na druhou příčku se třemi vítězstvími vyšvihla ZŠ Markvartice a Máchovka poprvé ochutnala pocit z vítězství.