Turnaj byl nejen pro ostřílené – kde si dali dostaveníčko i reprezentanti, ale také pro začínající závodníky. V dopoledních hodinách, jako vždy probíhala souborná cvičení kata. Nejpočetnější skupiny tvoří vždy ti nejmenší. Nejmladší děvčata Sport Relaxu si vedla v nabité konkurenci velice dobře a nedaly nikomu šanci. Na stupních vítězů stáli v tomto pořadí- B. Znamenáčková, D. Blechová a V. Kraková. O třetí místo prohrála B. Košková a S. Ješetová se umístila na sedmém místě. Nejmladší chlapci z ve složení L. Korenčiak, O. Kouba, A. Fedosov, J. Svoboda, O. Horina, L. Grosser a J. Svoboda v nejpočetnější kategorii padesáti závodníků na medaile nedosáhli.

Pak následovala kategorie též nejmladších, ale již ostřílených závodníků. Z ní si stříbro odvezl M. Zítko a o dvě bronzové se postarali M. Hájek s D. Šerákem. Boj o třetí místo prohráli L. Pevný a D. Razák. Mezi děvčaty skončila J. Boháčová čtvrtá.

V začínajících starších žákyních si výborně vedly stříbrná K. Výbochová a bronzová M. Špachmannová. U ostřílených byl výsledek podobný, M. Nováková mile překvapila stříbrnou medailí a L. Kočandrlová bronzovou medailí.

Ve spojené kategorii kata juniorky a ženy bronzovou medaili získaly H. Ulíková a B. Pavlasová. Také ve spojené kategorii juniorů s muži vybojoval bronz D. Kraus.

Další disciplínou byla kategorie kata team žákyň a i v ní se nejlépe dařilo nejmladším děvčatům – S. Ješetové, B. Znamenáčkové, D. Blechové a stříbrnou příčku vybojovaly M. Špachmannová, V. Skřivanová a K. Výbochová.

Po poledni začalo kumite a opět těmi nejmladšími. Ve váze do 40kg vybojoval D. Razák zlato a stříbro přenechal D. Šerákovi. Bronzový skončil L.. Pevný.V doros­tencích získali bronzy M.l Ledvina, R. Hrách a H. Ulíková.