Děčín – Plzeň 0:2. Hned první zápas proti soupeři, který již několikrát za sebou s Děčínem prohrál ukázal, že pohoda zůstala doma. Zápas byl absolutně vyrovnaný, ale opět chyby v závěru pomohly soupeři psychicky na nohy.

Děčín – Sokolov 0:2. Stejné pocity jako v prvním zápase, opět známý soupeř, který neměl zlobit, ale bohužel vše podstatné odehrál Děčín i za soupeře.

Děčín – Ostrava 0:2. Jasný favorit byl nad současné síly Spartaku.

Děčín – Ještědská Liberec 2:1 Vydřený první set, vypuštěný druhý set a vítězný tie-break po dobrém výkonu ještě dával naději.

Děčín – Olymp Praha 0:2. Další z favoritů se trápil stejně jako Děčín, ale přece jen v závěrech setů vyprodukoval méně chyb.

Děčín – Benešovská 1. ZŠ 1:2. Konečně děčínská hra a dobrá koncovka a do 23:18 druhého setu jasně lepší Děčín, pak opět bezmoc a konec veškerým nadějím na postup

Děčín – Hlincovka Č. Budějovice 0:2. Do šestnácti to byl velmi dobrý volejbal, pak opět v obou setech nastal útlum.

„Je to vše moje chyba, neuvědomil jsem si, že ohromné problémy se zajištěním chodu klubu, včetně redukce tréninků z finančních důvodů bude mít takový dopad na celkové nasazení, navíc určitá přemotivovanost taky sehrála svoji roli. Opět další důkaz, že bez přiměřeného zázemí je nejlepší zůstávat v kraji, kde jasně vládneme. Tímto se omlouvám lidem kolem sebe i děvčatům, měli jsme rozhodně minimálně na finále ČR. Teď si musím v první řadě ujasnit jak dál. Je to prostě začarovaný kruh. Asi jsem si vybral špatný sport,“ poznamenal trenér Josef Herclík.