Na novém zimním stadionu v Chomutově se konala soutěž judistů jako memoriál Helmuta Tauta. Do Chomutova přijelo 197 nejmladších judistů z 29 oddílů z celé České republiky, mezi nimi nechyběli ani závodníci SK Judo Děčín.

V kategorii Koťat nastoupil ve váze 23 kilogramů Jakub Kříček, s přehledem všechna svá utkání vyhrál a domů si vezl zlato.
V kategorii mláďat ve váze do 26 kilogramů závodil Pepíček Kokrhoun. Ten podlehl pouze domácímu Burešovi a obsadil tak krásné druhé místo. Adam Střelka také podlehl jen jednomu závodníku a tak i on si přivezl stříbro.

Teplické úspěchy

V Teplicích se konal na začátku měsíce června krajský přebor mláďat judo.

Závodníci z SK Judo Děčín si vedli velmi dobře. Ve váze do 24,5 kilogramů závodilo dvanáct závodníků, z toho čtyři děčínští.
Ve finále se o první místo utkali Kubík a Matěj Ledvinkovi. Zvítězil Kubík a odvezl si zlatou medaili, Matěj získal stříbro a Pepíček Kokrhoun a Adam Střelka bronz. V děčínském klubu doufají, že o prázdninách někdo z nich přibere aby se stále nevyšachovávali v jedné váze.
Ve váze do 23 kilogramů si Kubík Kříček vybojoval stříbro. Ve váze do 36 kilogramů závodili dva děčínští závodníci, Marek Váša a Martin Pavlovec.

Ze šesti závodníků musel Marek třikrát vyhrát aby byl bronzový. Přesto, že Martin byl nejmladší ze všech se mu podařilo jedno utkání vyhrát.
Všem mláďatům samozřejmě patří velké poděkování od všech trenérů za úspěšné reprezentování oddílu SK Judo Děčín.