Vítězem se stal K. Šnajdr na základě nejpřesnějšího tipu součtu branek ze všech tipovaných zápasů.

Tímto vítěze žádáme, aby se spojil se sekretariátem Děčínského deníku (sl. Pospíšilová – 412 552 418), kde si domluví způsob a termín předání ceny určené pro vítěze.

Extraliga

1. místo
DC0050 Petr Nový, Děčín 3 56
DC0052 Kamila Rajdlová, Děčín –3 56

3. místo
DC0045 Rostislav Horký, Děčín 0 50
DC0036 Jaroslav Premoli, Děčín 0 50
DC0013 Pavel Holub, Děčín –3 50

6. místo
DC0035 M. Dragoun, Boletice 0 47

7. místo
DC0023 Ludvík Třešňák, Vilémov 3 44
DC0034 H. Dragounová, Boletice –3 44
DC0029 Josef Marek, Děčín –3 44
DC0012 Zdeněk Pochman, Děčín –3 44
DC0006 František Zlesák, Děčín –3 44

12. místo
DC0047 František Šíma, Děčín 0 42

13. místo
DC0015 Antonín Horák, Děčín 0 41
DC0009 Miroslav Zedník, Děčín 0 41
DC0043 Karel Jánský, Děčín –3 41
DC0021 Jiří Jerie, Děčín –3 41
DC0038 Mirek Hruška, Děčín –9 41

1. liga

19. místo

DC0014 Marie Horáková, Děčín 3 38
DC0020 Petr Hruška, Březiny 0 38
DC0053 Roman Verner, Děčín 0 38
DC0016 Karolína Čermáková, Březiny –3 38
DC0010 Marie Kovářová, Děčín –3 38
DC0051 Pavla Nová, Děčín –3 38
DC0019 Jiří Dušák, Březiny –6 38

25. místo
DC0042 Kamila Jánská, Děčín 0 36

26. místo
DC0001 Karel Šnajdr, Děčín 6 35
DC0049 Karel Vrtal, Děčín 3 35
DC0048 Martin Šíma, Děčín 0 35
DC0005 Petr Vítek, Mikulášovice 0 35
DC0018 Karla Dušáková, Březiny –3 35
DC0041 Ondřej Vrážel, Děčín –3 35

32. místo
DC0044 Patrik Jánský, Děčín 3 32
DC0028 Josef Málek, Děčín 0 32
DC0025 Otto Vítek, Mikulášovice 0 32
DC0017 Jiřina Čermáková, Březiny –3 32
DC0040 Petr Dočkal, Děčín –3 32
DC0055 Valda Kohout, Děčín –3 32

38. místo
DC0033 Petr Krebs, Děčín 6 29
DC0031 Jakub Grund, Děčín –3 29
DC0027 Pavel Málek, Děčín –6 29

2. liga

41. místo
DC0054 Jiří Punčochář, Děčín 0 26
DC0008 Jiří Pochman, Děčín –3 26

43. místo
DC0056 Jan Merunka, Děčín 0 24

44. místo
DC0032 Milan Baco, Boletice 0 23
DC0046 Marian Bílý, Děčín 0 23
DC0030 Jiří Grund, Děčín 0 23
DC0037 Zdeněk Karfík, Děčín 0 23
DC0024 Jitka Třešňáková, Vilémov –3 23

49. místo
DC0022 Aleš Ondráček, Varnsdorf 6 21

50. místo
DC0004 Věra Stříbrná, Šluknov 3 20
DC0039 Jaroslav Říha, Děčín –3 20
DC0011 Z. Pochman sen., Děčín –6 20
DC0003 Pavel Stříbrný, Šluknov –6 20
DC0007 František Zlesák ml., Děčín –6 20

55. místo
DC0026 Martin Vyskočil, Jiříkov 0 17

Citron Fortuna ligy

56. místo
DC0057 Josef Čurda, Děčín 0 14
DC0002 Jaroslav Ševčík, Děčín –6 14

58. místo
DC0058 František Matějovský, Mikulášovice –6 –6