„Jednalo se o nejsložitější Rally, kterou jsem kdy absolvovala. Nechyběl velmi náročný terén, který střídal extrémy, jako výškové převýšení, sjezdy, upalovačky, kamenité cesty nebo brody plné bahna po kolena," přiznala Roučková.

Třicetiletou závodnici a její čtyřkolku potkala nepříjemná záležitost. „Yamaha držela perfektně, bohužel jsem ji nešťastnou shodou okolností zatavila čelně o skálu. Tým ale perfektně zapracoval a druhý den jsme opět stáli na startu," pochvalovala si Roučková.

OLGA ROUČKOVÁ se svou čtyřkolkou perfektně zvládla náročnou trať v Albánii.Nakonec schopnosti děčínské rodačky společně s novou Yamahou přivály do týmu dvě umístění na bedně. Roučková vyhrála ženskou kategorii, v té mužské nakonec brala třetí místo. „Děkuji všem, kteří při mně stáli. Tedy celému týmu, rodině, přátelům, mechanikovi a všem ostatním, kteří mě podporovali. Také děkuji všem fanouškům, kteří mi posílali povzbudivé vzkazy. Ralley Albánie je za námi, celý tým si veze domů čtyři nádherné trofeje a již nyní plánujeme další závody," dodala Roučková.

Společně s „Ollie" Roučkovou se na trať, která má přes 1800 kilometrů, ještě vydali David Pabiška, Martin Plechatý a nový člen týmu Rudolf Lhotský. Tým BARTH Racing pojal tento závod jako součást přípravy na Rallye Dakar 2016, která se v lednu pojede opět v Jižní Americe, tentokrát v Peru, Bolívii a Argentině. Tým byl poprvé na společném závodě a sehrával se. Důležitý byl výsledek, kdy celý tým táhl za jeden provaz, vzájemně si všichni pomáhali a celkově vládla velmi pozitivní atmosféra. Pro všechny z týmu to byla cenná zkušenost.