Druhým ženám se do cesta postavil devátý Kolín a osmé Pardubice. „V prvním zápase se vše zlomilo za stavu 1:1. Následně, ale J. Dyškantová, Polanská a T. Hojková vyhrály svá utkání a Děčín odskočil na vedení 4:1,“ popisuje Zdeněk Dyškant z SKST. O vítězství 6:4 rozhodla T. Hojková. I proti Pardubicím rozhodl úvod utkání. „Po vyhrané čtyřhře uspěly Polanská, T. Hojková i J. Dyškantová a Děčín vedl 4:0. Pardubice sice snížily, ale v posledních dvou utkáních bodovaly již jen Děčanky a tak hostující hráčky zvítězily 7:3,“ upřesnil Dyškant.

Cenné body přivezli muži SKST. V Líbeznicích měli bleskový vstup do utkání. „Hned na úvod vyhráli děčínští muži obě čtyřhry a již na 3:0 zvyšoval Rambousek, který 3:0 přehrál Kalu,“ chválí muže Dyškant. Domácí snížili, Děčín však opět odskočil, tentokráte na 8:3. Matas a Tauš nakonec upravili skóre na konečných 10:4.

S výhrou v zádech se Děčín představil na stolech Brandýsa nad Labem. „Ze začátku to bylo vyrovnané, hosté však odskočili do vedení 5:2, Rambousek poté zvýšil na 7:4. Domácí srovnali, Děčín opět odskočil na dva body. Bohužel vedení neudržel a Brandýs srovnal na konečných 9:9,“ uzavírá Dyškant.

Rezerva žen se ve druhé lize drží na stříbrné pozici. Muži, kteří hrají třetí ligu, díky bodově plodnému dvojzápasu poskočil v celkové tabulce před Brandýs nad Labem na desátou pozici.

Ženy:
Kolín A - Děčín B 4:6 Body: T.Hojková 2,5, Polanská 2, J. Dyškantová 1,5
Pardubice - Děčín B 3:7 Body: T.Hojková 3,5, Polanská 2, J.Dyškantová 1,5

Muži:
Líbezníce - Děčín 4:10
Matas a Tauš 3,5, Rambousek 2,5, Svěchota 0,5
Brandýs n/L - Děčín 9:9 Rambousek 4,5, Matas 2, Tauš 1,5, Svěchota 1