Ten se bude hrát ve středu 22. března od 20.00 v Novém Boru. Tedy v hale, kde je Děčín doma. „Přišlo mi, že jsme do prvního utkání vstoupili lehkovážně. Kobylisy naopak měly v úvodu daleko více energie. K tomu se nám přidaly velké individuální chyby. Přišlo docela dost diváků, což mělo možná vliv na některé mladé hráče," vracel se k porážce 6:8 vedoucí klubu Tomáš Štěpánek.

Pražská odveta už se ale hrála podle děčínských not. K výhře 7:2 přispěl výborným výkonem brankář Petr Miško, který si připsal 25 úspěšných zákroků. „Určitě, chytal dobře. Ve druhém zápase nás trochu naštval rozhodčí, své pocity jsme pak vnesli do agresivnější hry, která nám přinesla úspěch," zdůraznil Štěpánek.

Teď už není kam couvnout, pokud Děčín vyhraje, bude slavit postup do třetí nejvyšší soutěže. Pokud padne, zůstává v divizi i pro příští sezónu? „Nikdo nebude chybět, budeme kompletní. Co může rozhodnout? Podle mě psychika," myslí si Štěpánek.

Predátoři rozhodně musí zapracovat na první třetině. Obě totiž zatím s celkovým skóre 1:4 prohráli. „Musíme se nastartovat tak, abychom byli zahřátí už od začátku. Právě ten úvod může rozhodnout. Pokud ho zvládneme a dáme nějaké góly, mohlo by to Kobylisy lidově řečeno přestat bavit," dodal na závěr vedoucí 1. FBC DDM Děčín.

Nejlepším hráčem Predátorů, dle kanadského bodování, je zatím Jan Fidler. Ten nasbíral pět bodů za dva góly a tři nahrávky.