„Myslím si, že jsme podali zlepšený výkon. Ale na body to zase nestačilo,“ litoval brankář děčínských Predátorů Petr Miško.

Přitom ve druhé třetině držel Děčín remízu 3:3. Sám si ale podřízl větev ve vlastní přesilovce. „Dostali jsme paradoxně dva góly. Rozehrávka byla hodně váhavá a soupeř to potrestal. To byla velká škoda, byl to klíčový moment celého zápasu,“ hlesl Miško.

V poslední části pak hostující Lombino během šesti minut dvakrát udeřil a definitivně rozhodl. „Může nás těšit, že to byl vlastně vyrovnaný zápas. Ale děláme stejné chyby. Zase jsme rychle prohrávali. Ale bylo to daleko lepší vystoupení, než v Kadani,“ zdůraznil.

Další zápas ho čeká opět proti týmu z hlavního města. V neděli 14. října se představí na půdě pražských Wizards. „Ten začátek sezóny nám nevyšel podle představ. Ale před začátkem soutěže jsme žádné ambice nevyhlašovali. Ty bodové odstupy zatím nejsou tak velké. Uvidíme, jak to bude dál,“ dodal Miško.

FBC DDM Děčín – Panthers Praha 5:8 (2:3, 2:2, 1:3)

Branky: Klein, Fidler, Petrášek, Věchet, Žáček – Štovíček 2, Lombino 2, Kolář 2, Tomeš, Hudec.

Děčín: Vacátko (Miško) – Logaj, Vybíral, Černý, Zeman, Věchet, Vážný, Matza, Žáček, Bořuta, Klein, Krauskopf, Petrášek, Fidler.